Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó lesz ez a fajta adventi...

Jó lesz ez a fajta adventi naptár a gyerekeknek? Bővebben lent, összetett kérdés

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy anyukámmal ketten a húgom bölcsijébe fogunk csinálni adventi naptárt a gyerekeknek (2-3 évesek) Sokféle ötletünk volt, legelőször egy nagy doboz, amiben kis csomagocskák lettek volna, és minden nap a legjobb 3 gyerek húzhatott volna belőle, de aztán rájöttünk, hogy lehet, hogy a gyerekek visítozni és veszekedni fognak rajta, úgyhogy kitaláltuk, hogy raffiára felkötözött szaloncukrok tökéletesek erre a célra. Afféle szaloncukorgirland. Mi már 5 éve csinálunk ilyeneket a karácsonyfára. Meg lennének számozva a napok, és a két végére mézeskalácskarika kerül, cukormázból rárajzoljuk a gyerek jelét, és a napok is mézeskalácsból lennének. Milyen ez az ötlet? Ja, és még egy kérdés. Zselés szaloncukor a legjobb nem? És hány darab szaloncukor van egy fél kilós zacsiban?

2012. okt. 13. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért, a szaloncukron nem fognak veszekedni? :-)

De amúgy jó ötlet, szép lesz.

2012. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de mindegyik gyereknek csinálunk 1-et így talán nem :)
2012. okt. 13. 13:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,de én vagy megkérdezném milyen ízű a kedvenc szaloncukra,vagy felváltva lennének az ízek mert ha nem ízlik neki a zselés akkor belehet fürödni vele ha az egész abból van.
2012. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mármint úgy hogy a gyerekek többsége megeszi azt, én úgy gondoltam maripános- zselés lesz felváltva. pl.kókuszost a mi családunkban senki nem szereti
2012. okt. 13. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt én is utálom,vagy zselés vagy mogyoró krémes vagy valamilyen milka ami jöhet.
2012. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát milka az biztosan nem lesz, valami olcsó tesco-s dolog, mert 360 db szaloncukor kell, és akkor a mézeskalács meg a máz és a raffiaszálak még sehol..
2012. okt. 13. 14:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Úgy gondoltátok,hogy minden nap kapnak valami finomságot? Az úgy szerintem sok. Meg tegyük hozzá azt is, hogy bizony vannak olyan szülők,akik nem díjaznák azt ha a csemetéjük csokit enne. Az úgy nem lenne jó,ha mindennap kapnának esetleg egy kis matricát? Valami olcsót. Vagy ha valaki tud nálatok szépen rajzolni,akkor lehetne kis papírra valami szép karácsonyi témájú képet rajzolni. Még kopírozni is lehetne. Félre ne értsd,szerintem klassz ötlet,de tényleg gondolni kell itt arra is,hogy más milyen szellemben neveli a gyerekét.
2012. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,az elején azt hogy sok,azt az árra értem. Fél kilós zacsiban nincs olyan sok szaloncukor,max. 30 darab szerintem,bár soha nem számoltam még :) Plusz még ugye a mézeskalács is...
2012. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igaz, nem kellene minden nap szaloncukrot beletenni.

Unalmas lesz számukra, ennek a lényege éppen az izgalom, várakozási feszültslg növelése. Na, ha minden nap szaloncukrot kapnak, fognak kíváncsian lesni? (lehet, hogy fognak, és csalódnak)

Szerintem inkább minden nap más legyen benne.

Nehéz ügy, költséges is.

De érdemes, mert ahogy felragyog majd az arcocskájuk, az maga a csoda!!!!


Lehetne egyik nap apró matrica, vagy kinder tojásból bigyók (tudom, összevesznek :-)

Franciadrazséból pár-pár golyó, gumicukorból egy-egy db, stb.

2012. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hú, köszi szépen, nagyon jó ötletet adtatok:)
2012. okt. 13. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!