Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt szokott be...

Mennyi idő alatt szokott be gyermeked a bölcsibe? Elsősorban olyanoktól kérdem, akiknél hosszú folyamat volt

Figyelt kérdés
mennyi idő volt,mig már szívesen ment és napközben sem volt vele gond.a gyerekem teljesen kifordult magából :-( hogy segíthetnék neki,hogy könnyebben beilleszkedjen? :-( kezdek tartani attól,h soha nem fogadja el a bölcsit :-(
2012. nov. 29. 16:38
 1/5 A kérdező kommentje:
mindenkinél könnyen ment?vagy ki mit érez hosszúnak? :-(
2012. nov. 29. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig szoktattam be az akkor 16 hónapos kisfiam de az elején sem volt már gond egyátalán, szívesen ment a bölcsibe és a 4.nap ott is aludt.Egyik kislány az első hónapot végig sírta minden egyes nap,de volt olyan is aki 1-2 hét után már nem sírt.Nálunk a többi kisgyerek vigasztalta azt aki sírt vagy nehezebben viselte.
2012. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 2 hónap kellett,hogy beszokjon délelőttre(igaz sokszor volt beteg)Nem volt hajlandó enni,nem szeretett menni.Egész délelőtt csak sírt napról-napra:(Aztán most volt a nov.1-jei 4 napos hétvége és utánna mint akit kicseréltek.Szívesen megy (sajnos most egy hete nem mert megint beteg)Jól elvan bennt,olyanokat is megeszik amit itthon nem.Már most is folyamatosan csak azt hallgatom tőle,hogy mennyünk bölcsibe:)
2012. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az én kisfiam a vigasztalástól csak még jobban rázendit :-( de akkor van azért remény. van ő.meg van a többi gyerek.menekülnek egymástól.ez volt a 4. hetünk
2012. nov. 30. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát kitartás!Már én is ott tartottam,hogy feladjuk az egészet:(

De tényleg nagyon sok múlik a gondozókon is!


2.voltam

2012. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!