Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mikor engedtétek, hogy...

Ti mikor engedtétek, hogy gyereketek maga fizessen az uzletben, a ti felugyeletek mellett?

Figyelt kérdés
Tegnap rám bízta egy ismerosom a lányát, hogy vigyázzak rá, meg addig fizessuk ki a csokiját, amíg o elintéz valamit az informáconál. Én naivan meg gondoltam, hogy mivel csak egy csoki, fizesse ki a kislány maga. Végig ott álltam mogotte. Amikor az anyja megtudta, jól lehurrogot, hogy miért engedtem, hogy pénzhez nyúljon, az mennyire piszkos. Kíváncsi vagyok ti mennyi idosen engedtétek, engednétek meg gyereketeknek, hogy maga fizessen uzletben, felugyelet alatt.
2012. nov. 30. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én 3 éves fiam pontosan tudja mire való a pénz. Tudja, hogy apa azért dolgozik, tudja, ha valami drága kiszámoljuk, hogy nálunk nincs annyi, nem tudjuk megvenni.Tudja, csak és kizárólag pénzért adnak boltban mindent és pénzért dolgozunk. Nevelés és szoktatás kérdése.
2012. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jesszusom de le vagyunk maradva, persze ezt nem rosszból mondom.

Kisfiam 4 éves, most szeptemberbe kezdte az ovit és azóta vásárol ő magának.

Igaz az előtt nem nagyon járt velem a boltba, inkább egyedül szerettem menni.De ahogy elkezdődött az ovi valahogy automatikus bevált szokás lett hogy itthon megkapja a 200Ft-ját bemegy a kisboltba én megállok az ajtóba, elveszi a kis tejszeletét és kifizeti.

Ha haza fele be kell menni a boltba, akkor is ő fizet.

2012. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!