Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldanátok meg a kutyasétá...

Hogy oldanátok meg a kutyasétáltatást 2 gyerek mellett?

Figyelt kérdés

A kicsi 2 éves babakocsis még, a nagy 3,5 éves, Ő fogja a kezem, na és a kutya, melyik kezemben fogjam?

Olyan okos kutyus, szépen jön mellettem, kicsit szaladgál, de hívásra vissza jön. Nagyon szerethető. Nagyon sok embernek szúrja a szemét, hogy póráz nélkül sétáltatom, de hát könyörgöm melyik kezemben fogjam?


2012. nov. 14. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szófogadó a kutya fűzd át a pórázt a babakocsin. Nálunk is bevált. Ha pedig a nagyobbik igéNyli rábízhatod ezt a felelősségteljes melót. Még büszke is lesz rá.
2012. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, egy darabig szokott menni, hogy viszi a nagy, de hamar megunja, utána elhajítja a pórázt. A babakocsira nem lehet ráakasztani, mert egybe van a tolókarja.
2012. nov. 14. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kicsit magadra vennéd hordozóban, a nagy beülne még a sportkocsiba? Akkor tudnád fogni a pórázt:). Vagy a nagy mindenképp gyalogolni szeretne? Ha igen, akkor esetleg foghatná a babakocsit, nem a kezedet.
2012. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos jogosan szúrja a szemüket, bármilyen szófogadó kutyus is, a legtöbb helyen (ha nem mindenhol) nem lehet póráz nélkül közterületen a kutya. Mert aki veled szembejön, nem tudhatja, hogy milyen a kutyád, még a a kutyáját a legjobban ismerő gazda sem tudja 100%-ig kiszámítani a kutyája reakcióit különböző helyzetekre. Én is a babakocsira csatolnám vagy átfűzném a pórázt.
2012. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két kutyát sétáltatok egy gyerekkel, amíg kicsi volt háti hordozóban vittem, és így két kéz szabad. Amióta nagyobb külön viszem a két kutyát, és nagyon bevált a szülőkormányos bicaj. Ha nem akar sétálni, akkor beül, és az könnyű, fél kézzel is irányítható, másikban lehet a póráz. Ez működhet, amíg a kicsit tudod cipelni. Esetleg olyan babakocsi is jó, ami egy kézzel irányítható, pl. 3 kerekű joggerek ilyenek.
2012. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!