Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányokkal vagy a kisfiúkkal...

Kislányokkal vagy a kisfiúkkal nehezebb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem nemfüggő. Inkább függ a gyerek személyiségétől. Én ismerek nyugis, nem verekedős, folyton bújó kisfiút; hisztis, öntörvényű, nagyon nehéz természetű lányt; az én lányom viszonylag jól kezelhető, csak mértékkel akaratos, nagyon bújós, de eleven; a barátnőm két lánya tűz és víz. Szóval szerintem mindenki a sajátját érzi nehéznek...
2009. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor még kicsik akkor teljesen mindegy fiú vagy lány. Viszont a kamaszkorban már azt hiszem nem mindegy. Nagyon sok olyan eset van amikor ha egy fiú csinálja akkor azt mondják hogy hú igazi "férfi", viszont ha ugyanazt egy lány csinálja akkor az már rossz dolog. Szerintem sokkal nehezebb egy lánnyal a kamaszkorban mint egy fiúval. Hisz míg a fiúkat jobban érdekli a számítógép, míg a lányok hamarabb bontogatják a szárnyaikat.
2009. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van türelmed, egyikkel sem.

Vicceltem.

Mindkettő lehet nyávogós, lehet rosszcsont, nyűgös...inkább minden életkor függő és természet függő.

2009. aug. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem mindegy? úgysem te döntöd el, hogy fiúd lesz vagy lányod.. amúgy én majd fiatalon szeretnék gyereket, mert akkor még "összhangban" leszünk... hasonló szokások, stb..


15/F

2009. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsónak: hogy érted azt, hogy hasonló szokások? te is szopizol majd és a nap felét átalszod? a pelenkáról nem is beszélve...egyéb kérdések is felmerülnek a későbbi életkorban. na mind1.

am a kérdésre válaszolva szerintem is inkább személyfüggő. anyám szerint én nagyon nyugodt gyerek voltam. nem sikonyáltam, ha beszélt valakivel, nyugodtan ácsorogtam mellette. a szomszéd kislányok meg hihetetlenül hiperaktívak. szal szerintem az alapvető személyiség születéskor eldől, ami inkább a genetikától függ és nem a nemtől.

2010. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
am 16/L voltam
2010. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!