Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom pontosan két...

A kislányom pontosan két hónapja jár oviba. Azóta egyfolytában köhög, náthás. Ez normális?

Figyelt kérdés

Vihetném akár hetente a gyerekorvoshoz is. Egyszer jobb, máskor rosszabb a köhögése. Egyszer folyik az orra is, máskor nem.

De összességében két hónapja beteg.


2012. dec. 1. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi, amikor elkezdtük az óvodát 1 hétig jártunk, 1 hétig "betegállomány". Szó szerint. Ez így ment majdnem fél évig, aztán kezdtünk hozzáedződni. Ma már évente talán kétszer beteg. Ellenállóbb lett az immunrendszere.
2012. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk azért ennyire nem volt rossz a helyzet,de jóval többet volt beteg mint itthon,de ez sajnos igy a természetes.nekünk ami újj volt az nagyon hurutos köhögés,amióta oviba jár csak azóta vannak ezek a nagyon komoly sokáig tartó köhögések,rengeteg köhögéscsillapítót kipróbáltam,van ami bevált van ami kevésbé.most középsős és sokkal de sokkal jobb a helyzet,még csak most volt először taknyos,és egy pici köhögés is most van nála először.de hiányozni se kelett,de volt vészes,ezt az időszakot sajnos át kell élni,sok sok vitamin,sok gyümölcs,friss levegő.a köv év már jobb lesz.lesz védekezése a gyereknek most még nincs.
2012. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez, csak mi még csak a bölcsit kezdtük..borzasztó, tényleg..:-( kitartás!
2012. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet sajnos.Szeptember 10-én kezdte a fiam az ovit de már harmadjára náthás :( Én is több praktikát bevetettem de az antibiotikumot akkor sem úsztuk meg :( Nem volt beteges a három év alatt egy kezemen megtudom számolni hányszor volt beteg pedig sokat voltunk közösségben de ez azért más hogy bekerült oviba. Sajnos ennek ez a rendje,megkell erősödni az immunrendszerüknek!
2012. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Augusztus óta jár a 2 éves kislányom bölcsibe. Eddig csak egy nap tartottam itthon, mert csorgott az orra és levert volt. Amióta észrevettem, hogy vannak náthás gyerekek, szedetek a lányommal immunerősítőt, ami már a testvérem lányainál (8éves ikrek és 12 éves) bevált.
2012. dec. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!