Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok nekem egészséges ebéd...

Írnátok nekem egészséges ebéd ötleteket?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kisfiam és kezdek már kifogyni az ötletekből. Olyan ételeket szeretnék ebédre, amik egészségesek, sok zöldséget tartalmaznak, stb.

Köszönöm előre is :)



2012. dec. 1. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
21 hós kislányom nagy kedvence a karfiol pörkölt. Hagymát pirítasz, rá pirospaprika. Bele a rózsákra szedett karfiol, répa, fehérrépa és rizs. Delikát, só, bors és puhára főzni. Mielőtt esszük, tejfölt teszünk rá.
2012. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálunk sláger volt ebben az időszakban bármiféle zöldség krumplival, és tejszínnel, krémlevesként, pirítóskockával..

nem tudom ezt mennyire tartod egészségesnek, én szerettem, ha ezt ette, mert van benne minden, gyors, laktató, néha beleturmixoltam neki husit is.

Illetve tepsis rakott zöldség, ezt mi is imádjuk.

bármilyen itthon lévő nyers zöldséget főtt rízzsel felváltva, rétegesen tepsibe tenni, tejfölt tojással kikeverni, és reszelet sajt rá, sütő, isteni sztem:-))

2012. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!