Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a szobatisztaság előszobája...

Ez a szobatisztaság előszobája lenne?

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptemberben volt 2 éves. A nyáron már próbálkoztunk azzal hogy elhagyjuk a pelust. Ideig óráig ment is a dolog. Ha csupaszon volt, általában szólt hogy ha pisilnie kellett, viszont ha alsógatyát adtam rá, akkor mindig becsurgott és csak miután kiengedte, akkor szólt. Volt olyan is hogy ő kérte hogy adjam vissza rá a pelust. Szóval akkor úgy láttam hogy még talán nem érett a szobatisztaságra. Vagy egy jó másfél két hónapja viszont, ha kakil, akkor nem hagyja hogy a közelébe menjek. Sőt még ha a másik szobában vagyok is, akkor is mondja hogy "Anya maradj! Anya ne!" mégha nem is áll szándékomban oda menni.

Ez jó jel hogy így reagál kakiláskor?


2012. dec. 2. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van és már 2,5 múlt, már nem hord pelust, de kakilni nem hajlandó bilibe, se wc-be. Igazából tanácstalanok vagyunk, eddig semmi tanács sem vált be. Sőt ma én kérdeztem, hogy direkt pisil-e be. Szóval nem egyszerű nálunk a helyzet. Nálunk is félrevonul és nem szereti, ha valaki a közelében van olyankor. Igazán nem értem az okát, hogy ez miért lehet, talán valaki leírja.
2012. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en fiam is szeptemberben volt 2 eves.Pelenkas...nyaron levettük rola,ö is akkor szolt amikor becsurgatott.De ha kakal akkor elbujik, ra sem lehet nezni(kb fel eve csinalja).Probaltam mar raültetni akkor amikor elkezd "bujkalni" a bilire, de akkor inkabb visszatartja.Neki eddig parszor sikerült bilibe pisilni, ugy hogy szolt es tenyleg pisilt is.Tehat nalunk is ez a helyzet...en nem tudom eldönteni hogy az akarassal van-e a problema(baromi akaratos), vagy az etelmi erettseggel.
2012. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pisilni rendszeresen szokott a wcbe. Minden pelus csere alkalmával ráül a wcre, és mindig pisil, még ha csak pár cseppet is. Fürdés előtt úgyszintén. Viszont, ha kaki, akkor az csak pelus. :( Hmm... kíváncsi lennék mi az oka?!
2012. dec. 3. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!