Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, h 3-4 éves...

Miért van az, h 3-4 éves gyerekre pl. "bugyi" méret, az fele akkora mint kéne?

Figyelt kérdés
Beleszaladtam egy ilyenbe. Alsó nacinak 3-4 évesekre való méretet vettem, erre kibontom és kb. akkora volt, mint amit 1 évvel ezelőtt "viselt"....Bugyiba beleírva vagyon h 3/4 y , vagyis 3/4 éves, tehát nem volt kicserélve. Van kistesó, aki majd elhordja...dehát.....
2012. dec. 2. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a trikókkal van ugyanez a problémám, rá van írva, hogy 3-4 év, és amikor ráadom, épp eltakarja a hasát, be se tudom húzni a nadrágba:S Biztos azért csinálják, hogy többet vegyél:)


Bugyi meg pont az ellenkezője:) A fiam 3 és fél éves, de olyan keskeny dereka és csípője van, hogy simán jó rá a 18-24 hónapos bugyi is:S Itt van itthon a 3-4 éves, és akkora, hogy körbeforog a gyereken.

2012. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a gyerek! Van 12 kg-os, és van 18 kg-os 3 éves is.
2012. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó, mekkora a gyerek?, magas, széles a csípője, fiú. Dehát szerintem a konfekcióméretbe benne kellene lennie, főleg h 3,5 éves, tehát ha a bugyi3/4 évesre való,akkor már azért is jónak kellene lenni, mert 4 évesre is jó, ugye. Legalább PONT jónak kellene lennie, nem feleakkorának....:S
2012. dec. 2. 13:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne ez alapjan vasarolj. Amekkora ruhakat hord, azt tedd at evekbe es akkorat vegyel. Tehat ha pl. 110 centi, 18 kilo, akkor 5, de inkabb 6 evesnek valot vegyel. A 110, 116os ruhak, 5, 6 eveskre valok konfekciomeret szerint, az en 4 eves fiam is ekkorakat hord.
2012. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, látom másnak is van "nagy" gyereke. Kb. ugyanekkorák az adatok nálunk is .....:)
2012. dec. 2. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert a gyerekek nagyon nem egyformák ilyenkor már fokozottabban előjönnek az egyéni sajátosságok. Én fiam 5 éves 118 cm 17.5-18 kg LOBOG rajta a 3-4 éves méret is keskeny csípőjű kicsi formás fenekű vékony lábú:)

A lányom 3 éves lesz jövőhónapban 102 cm közel 18 kiló vastag a lába is , pocija is van, szorul rajta egyes modellek 3-4 éves méretű bugyija...

2012. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiam 107cm, 17kg, vékony inkább, 1 hónap múlva lesz 4 éves. Neki a 110-es méret jó (4-5 év), teljesen jó, mind felsőruházatban, mint alsóban. Vegyük csak az f&f márkát vagy a h&m-et.

Szerintem vesznek egy átlagot.

Szerintem arra méretezik a ruhákat, nem a túl vékonyokra, sem a ducikra.

2012. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 20 hónapos és még mindig nagyok rá a 9-12 hónapos ruhák. Szóval, erre nem lehet adni. Meg kell kérni a boltban az eladót, hogy bontsa ki, és úgy megnézni a méretet.
2012. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, én ezért szoktam kibontani az előre csomagolt cuccokat. De még így is megjártam egyszer, mert a 30 fokos mosás közben összébb ment.
2012. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!