Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kantáros overállgatyó+kabát...

Kantáros overállgatyó+kabát vagy egyberészes overáll az oviba? Fiús anyukák help!

Figyelt kérdés

Két kisfiam egy csoportba jár, és a reggeli délutáni öltözések kezdenek a káoszhoz közelíteni :)


A csoportban őrült meleg van, DE a harisnya+rövidnadrág nem tetszik nkik,mert az "olyan csajos anya"

:)


Viszont a harisnyát egyedül még nem tudják felvenni...


A derekuknál mindig kilóg valami, ezért gondoltam valamilyen vastagabb overállra, de milyet vegyek???


Egyberészes overálljuk van, de az olyan nagy, hogy a kis szekrénybe mellé már más nem is férne be...



Segítsetek légyszi, Ti hogy oldjátok meg ezt a bent meleg, kint hideg időszakot kisfiúknál???


2012. dec. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én hosszú szárú zoknit adtam rá, amibe beletűröm a melegítőnadrágot, így kvázi harisnyaként funkcionál:D


így adom rá az overall alá is, van vagy 8 pár térdzoknija, abból nem csúszik ki a nadrágszár a legnagyobb játékban sem. (pedig mászik mindenre, mint egy kismajom:D)

2012. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kérészeset vettem mindkettő fiamnak,mert ha nincs olyan hideg és az oviba kimennek játszani akkor csak kabátot húznak. az overállba bele izzad és ha levetkőzik akkor fázik meg és nem akkor amikor ki megy és kicsit fázik.Ha kicsit fázik attól nem lesz beteg,mint ha megizzad és vizes ruhába van amíg meg nem szárad.,,,,"szerintem".:)
2012. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekünk is van kétrészes is, de a kantárosat nem javaslom, mert azt a fiam utálta, alig ért ki pisilni, mire lehámozta magáról:S


A nem kantárosból meg tényleg kivan a dereka, én ezért döntöttem az overall mellett. De azt csak fagyban, vagy hóban adom rá, amíg egyik sincs, addig bedugott nadrágszár, bélelt gatyóval, plusz dzseki:D

2012. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!


Sok a pro és a korntr, nehéz dönteni, de lehet, hogy marad az egy részes overáll, ami van is itthon. MAjd valahogy "betaposom" a 2 overállt az egy kis szekrénybe :)

2012. dec. 3. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kicsi a szekrény, de télen az előtérbe tolnak akasztókat, és kintre akasztjuk a kabátokat:D Ha nálatok is akkora a szekrény, mint nálunk, akkor sok sikert az overall begyömöszöléséhez:D Nem kis meló lesz:D:D
2012. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Harisnya helyett vehetsz nekik jégeralsót, én H&M-ben vettem, de láttam a C&A-ban, Tescóban is. A fiam kiscsoportos, és ezt egyedül is fel tudja venni (a harisnyát ő sem).

Egyébként szerintem praktikusabb az egyrészes.

2012. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. vagyok, nálunk is vannak fogasok, de arra akasztjuk az overállokat is.
2012. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!