Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Aqua beads, vagy SES gyöngyök? Egyik vizes, másik vasalós, a SES olcsóbb.

Figyelt kérdés

[link]

Lehet, hogy a SES nem olyan ismert


2012. dec. 3. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem a lányomnak Aqua beads-et, háát, többet vártam volna tőle. Kicsit nehéz a helyére tenni, azzal a tollal meg szerintem még nehezebb mint kézzel, kicsit gagyi az a toll. Meg drága is.

Már egyszer használtam a vasalósat, szerintem ha legközelebb veszek, ilyet veszek.

A vízzel is úgyis én fújom le, vagy legalábbis ott vagyok olyankor, hogy olyat ragasszon össze, amit érdemes, szóval így is úgy is kellek hozzá. És a vasalósat örökebbnek is tartom. Mármint a mintát tartósabbnak.

2012. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a vasalósnál tüskékre kell tenni a gyöngyöket, ami azért jó, mert nem borul azonnal össze, ha pl picit meglöki. könnyebben és gyorsabban jut vele sikerélményhez a gyerek, mi is kipróbáltuk az Ab-t, de aztán maradtunk a jól bevált vasalósnál.

amúgy most az Aldiban tökjó vasalós szetteket lehet kapni mindenféle témákban, kalózos meg munkagépes is van ami külön öröm egy fiús anyának, hogy lehet végre bővíteni a sablonkészletet... :)

2012. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, mert én sem tudok dönteni a kettő között. Ahogy néztem videókat az Aqua beads-ről, az egyik videón azt írják hogy 1 óra a száradási idő. Ez igaz? Közben meg azt látni, hogy a kislány egyből felemeli a kész művet a spray-zés után. Ha tényleg ilyen lassan szárad, akkor a vasalós jobb lehet.
2012. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aqua beads-ről azt hallottam hogy veszélyes.Lehet benn evalami ha sima viztöl egybemarad.Én a vasalósat javasolnám inkább.
2012. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

SES-t vettünk, sokkal jobbnak tűnik, és minden szempontból nagyobb a választék.

Miki hozza, hogy a fára gyöngyből készült díszek is kerüljenek:)

2012. dec. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!