Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma minden gyerek hisztis?

Ma minden gyerek hisztis?

Figyelt kérdés

2.5 éves lányom ki van fordulva önmagából.

se enni se inni.

semmit nem csinál mint csak hisztizik de mindenért

cumival a szájába beszél kiveszem ordít én meg elmagyarázom neki még egyszer ugy beszél kidbom a kukába a cumit és lesz miért hisztizni.

aztán hogy ö kakaót akar de nem ebbe hanem abba


ö nem pisil....


kicsit kiborít a lányom lehet front hatása?

(nem fogzik nem beteg)


2012. dec. 4. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
a 4,5 éves fiam a hétvégén volt megőrülve, ma teljesen rendben van, épp gyúrmázik :)
2012. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak 2,5 éves és ennyi. Te soha nem vagy nyügös? Soha nem volt olyan hogy ah tényleg milyen nyügös voltam ma egész nap.


Lányom is 2 éves múlt és bizony vannak ilyen napok. Èn is pont így kiakadok, de nem fogom semmire sem, csak a korral jár.

Volt már hogy állandosult napokig az ilyen akkor teljesen ki voltam borulva és végig gondoltam mi lehet a baj, de aztán mindig vissza zökkenünk.


ha hetekig tart akkor már nevelési baj is van ott, de ha 1-2 nap van max hét akkor ez van, túlélni és ezeken a napokon sem engedni neki. Ha ki vagy rá bukva tedd be tv elé neki és nekedis jót tesz.

2012. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3,5 évesem éjjel alvás közben hisztirohamot kapott mert pisilnie kellett,

Azt hittem baja van, mikor ki akartam törölni a punciját ordított hogy nem jól téptem le a papírt. Legszívesebben megtéptem volna.

Ma már Hála Istennek oviban van, küszködhetnek vele...

2012. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is kezdett nagyon kimerítő lenni a helyzet.Amióta lefekvéskor megbeszéljük a napunkat,elmondjuk,hogy mi történt,mikor volt ügyes,és mikor viselkedhetett volna jobban,mikor nem fogadott szót.Ezekre mind emlékszik.Azóta a napjaink nyugisabban telnek.Próbál jól viselkedni,és látom is rajta az igyekvést.(19 és fél hónapos)
2012. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tart hetekig:) csak ma :)
2012. dec. 4. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van!Leveszem a pólómat-jó vedd le-felveszem a pólómat(ez már visítva)-jó-neeee!Mossál kezet-neeee!pisiljél!!!-neeeee!!Én már tépem a hajam,mindjárt beveszek egy nyugtatót!Mi van front????
2012. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!