Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi ez a nagy változás? Hirtele...

Mi ez a nagy változás? Hirtelen dackorszak?

Figyelt kérdés
28 hónapos fiam az elmúlt pár napban nagyon kikészít!Ma már sírtam,mert bevallom tehetetlen vagyok.Eddig nem volt ilyen gond vele,de mostanában óriási hisztiket rendez.Valai apróságon(ma pl,hogy nem volt kedve kezet mosni)úgy felhúzza magát,hogy ordítva,visítva bőg és nem lehet vele mit kezdeni.Ha szépen beszélek hozzá,meg sem hallja,ha felvenném nem engedi,csapkod,ha sarokba állítom fut utánam...mit kell ilyenkor tenni?Az én hibám lenne?köszi,ha válaszoltok.

2012. dec. 4. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
jam ez már az ékes példáját mutatja alányom is ma hiszti hiszti hátán....front+dackorszak egybe a legjobb
2012. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..



elsö vagyok :) nem könnyü eset a csaj

2012. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szia.Ez jó,mert én is válaszoltam neked:)A 6.voltam!
2012. dec. 4. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
:):):)
2012. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdvözlünk a dackorszakban lévő gyerekek anyukáinak klubjába.

Nem a te hibád!

Itt ha keresőbe beírdo:dac vafy hiszti sokat kidob hogy hogyan kezeld,hogyan éld túl!


Üdv: 2,5 éves és 32 hetes pocaklakó anyukája

2012. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha,köszi,rákerestem..
2012. dec. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!