Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig mászkálnak a lakásban...

Meddig mászkálnak a lakásban a babák cipő/ papucs nélkül? Hány éves korig?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig nem adsz rájuk. Az enyémek eddig is és még most is mezitláb rohangálnak, már egyetemisták.
2009. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig mezítlábaskodom pedig már én is fősulis vagyok:)Sőt ha tehetem kint is így vagyok:)Ez azért jó mert tuti nem lesznek lúdtalpasak:)Nekem ortopédus mondta bár már nem most hanem olyan 15 éve,de a oki akkor is doki:D

Ha nem hideg a padló elég ha zoknit adsz rá,nem kell papcsó:)

2009. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármeddig, amíg biztonságosan tud így közlekedni.

Azért írom, mert nem tudom, mennyi idős a babád, de nálunk olyan 14-15 hónaposan elkezdett nagyon futkosni. Annyira rohangált, hogy még a csúszásgátlós zokniban is mindig elcsúszott, elesett. Így most - nyáron is - cipőt adok rá idebent, mert esett már egy párszor nagyot nélküle.

2009. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2009. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!