Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintem szexi is lehet...

Szerintem szexi is lehet nőknél a harisnya, nyitott cipő/szandál/papucs összeállítással. Ma már sok harisnya tipus közül lehet vàlasztani, amelyeknél nincs vagy nem szembetűnő a megerősítés a lábujjaknál. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
én nem mennék így utcára
2011. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nyitottal nem néz ki olyan jól..
2011. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Harisnyával nem vennék fel nyitott cipőt/szandált.
2011. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ebben semmi szexi nincs. sőt még csak nem is szép. de ha valakinek úgy tetszik akkor felőlem hordja úgy, engem nem zavar.
2011. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy szép női lábfej ill lábujjak megmutatása kifejezetten szép lehet tavasszal, nyáron nyitottabb lábbeliben. Ugyanez harisnyával, amely egy vékony, alig látható anyag nem csunyább!Nem egy vastag orrmegerősítésre kell gondolni!
2011. márc. 9. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is iszonyatosan szexi, de a többség szerintem másképp gondolja. Nekem kicsit ferdébb a szexuális érdeklődésem, mint a többségnek, megőrülök a harisnyás lábakért, és ha a lábujjaknál szépen látszik, akkor még inkább :)


Nők véleménye meg nem érdekel ilyen témában, mert ők nem kompetensek, egészen más szempontjaik vannak.

2011. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy nagyon szép nyitott orrú platformom, viszont harisnya nélkül nem tudom felvenni, mert töri a lábam. Úgyhogy én szoktam harisnyával hordani, ha nem látszik az orrvarrás, szerintem nem gáz.


22L

2011. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor hordom harisnya nélkül a cipőimet, ha már túl meleg van hozzá! Imádom a harisnyákat, kényelmesek, csinosak. Harisnya nélkül nagyon nem szeretem mutogatni a lábam, kicsit "közönségesnek" érzem (ezzel nem másokat akarok megsérteni, vagy minősíteni, ez csak a saját érzéseimre vonatkozott).

22/N

2011. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pl. íme ez a kép. Mondahatjuk erre, hogy csúnya és, hogy nem esztétikus???? [link]
2011. márc. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!