Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Készítettetek adventi naptárat...

Készítettetek adventi naptárat gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Az enyém elkészült, ma este nagy nehezen :-)már meg is pakoltam. jó sok munka volt vele.

Párom azonban nem volt túl lelkes, azt mondta hogy senki nem készít adventi naptárat, maximum megveszi a boltban a készet, vagy még azt se.

De szerintem ez nem igaz, biztos sokan csinálnak még, szóval ti csináltatok? És ha igen akkor milyet?


2012. nov. 30. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi már 2 éve megcsináltuk, kis szekrény szerű, 24 fiúkkal, 4x6-os. Volt vele meló, kartonpapírból dobozokat csinálni, az elejét bevonni különböző karácsonyos, mikulásos papírokkal, megcsinálni a vázat, kitartott pár estét, pedig ketten csináltuk. De kettőt kellett készíteni :)

Azóta csak feltölteni kell. Én is ma vettem meg a belevalókat, apró kacatokat, édességeket.

Nem értem mi a kifogása a párodnak. A gyerek örül neki és ez a lényeg. Sokkal jobb, mint megvenni egyet szerintem. Pedig mi sem vagyunk a legkreatívabb szülők. De ezt megcsináltuk, és nagy a lelkesedés a gyerekek részéről.

2012. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is és már alig várom, hogy lássam a kislányom arcát, amikor kiveheti az első ajándékot.

Nagy meló lehetett nektek is! De én örülök neki, elégedett vagyok. Csak a párom vághatott volna hozzá jó képet :-/

2012. nov. 30. 22:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem sok munka volt vele, vastag kartonlapra ragasztottam 24 gyufásdobozt. A dobozokra előtte karácsonyi szalvétából motívumot ragasztottam, apró csokikat rejtettem mindegyik gyufás skatulyába.
2012. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, készítettem. Obiba vettük meg, csak bele kell pakolni.


A pakolás csúszik, mert a kislányom beteg lett a héten és most akartam venni bele a dolgokat, de karácsonyi matricákat már régebben megvettem, így 2-3 napot azt kap.

2012. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is csináltam, és idén már 3 gyerkőcnek :) Minden évben csinálok. Papírtörlő gurigájába teszem a meglepiket (pici csoki, kinder tojás, matricák, ceruza, apró játékfigura, kisautó stb) karácsonyi csomagoló papírral vagy krepp papírral bevontam, a két végét megkötöttem, olyan lett mint egy cukor. És ezt egy hosszú fenyő girlandra aggatom. De majd csak vasárnap, nekünk hétfőtől indul a buli.
2012. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is csináltam

Vastag karton papírt egy táblára ragasztottam,körbe ragasztottam vattával és pici zsákok vannak rajta.

A világért se vennék boltban. Szerintem sokkal közvetlenebb így hiszen bele adod mindened,szeretettel készíted és még te is élvezed amikor a gyerkőcök a te műved által élik meg a várakozás minden napjait:). Szerintem jó dolog! Én csak ajánlani tudom mindenkinek!

2012. dec. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is csináltam. 24 kicsi dobozt beborítottam csomagoló papírral, és fel ragasztottam őket egy nagy kartonra. A kartonra előtte karácsonyfát festettem. Tettem bele kicsi csokit is, ropit, matricát, hajcsatot, kisebb játékot (pl pónit, egy apró plüsst), hajgumit.

A volt férjem itt volt tegnap, egyből nézegette, melyikben mi lehet. :)

2012. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyat csináltam mint az 5-ös válaszoló csak én kisebbeket. wc papír gurigákat még ketté is vágtam, de így szuperül belefért minden. Én felváltva akasztottam a fenyő girlandra rózsaszín és kék krepp papírba csomagoltakat és mindegyiknek az elejére kartonból vágtam ki egy kicsi csillagot, ezekre írtam a számokat. Én is most csináltam először a két gyerkőcömnek, de szerintem minden évben fogok készíteni!!! A szekrényes ötlet iszonyúan tetszik :)
2012. dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én még tavaly varrtam, jó nagyot csináltam, mert minden zsebbe 5 ajándékot raktam, hogy legyen mindenkinek meglepetés. A 3 lánynak, a férjemnek és nekem. Igazából én nem lettem volna fontos, de tavaly nem értette az akkor másfél éves kislányom, hogy nekem miért nincs benne semmi, ezért most magamnak is tettem csokikat. A picinek még külön van benne kis ajándék is, zsírkréta, matrica, ilyesmi, a többieknek csak csoki és cukor.
2012. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5-ös, 8-as, én is ilyet készítek 2 éve! :DD
2012. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!