Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vettetek hótaposót és...

Hol vettetek hótaposót és milyen szempontok szerint?

Figyelt kérdés
köszi
2012. dec. 5. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Vaterán vettem a gyereknek. Szempontok: Megnéztem Deichmannban , Humanicban 5000-10000 között mozgott. Ez elég horror egy 18-as babacsizmáért szerintem. Így 1250-ért szereztem be. Meleg, nincs semmi hibája, csak annyi, hogy hordta másik gyerek is. További szempont az volt, hogy ne fázzon a gyerek lába. Majd, ha járni fog, akkor veszek neki drágábban cipőt, de még nem látom értelmét.
2012. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meleg legyen, vízálló, egyedül is fel tudja venni, ortopédiailag jó legyen.

Decathlon-ban 7000.-ért

2012. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kényelmesen bele tudjam bújtatni a lábát, meleg legyen, vízálló. Deichmann-ban vettem 3.490 Ft-ért, amin én is meglepődtem, mert eddig csak 7-10e Ft körüli összegért vettem neki ott lábbeliket.

Csak sétához használjuk, mert itthon vagyok a két gyerekkel, így nincs olyan igénybevételnek kitéve a csizma, 1-1,5 óránál többet egyhuzamban nincs rajta.

2 éves kislány

2012. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi már több éve a Decathlonban veszünk, eddig bevált.
2012. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Deichmannban: legyen vízálló, magas szárú, tépőzáras, meleg.
2012. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!