Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi C-vitamint szabad...

Mennyi C-vitamint szabad adnom neki naponta, hogy felturbózzam az immunrendszerét?

Figyelt kérdés

4 éves kisfiam tavaly kezdte az ovit, nagyon beteges volt, kb.3 hónapot járt megszakításokkal, a többit itthon töltötte betegségek miatt. Most november 15-én kivették a manduláját, dec.1-jén vittem már oviba.

Szed multit is! Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy mg-ban mennyi a megengedett műtét utáni erősítésre, a téli időszakban betegség megelőzésére folyamatosan, hogy a kis veséjét ne terheljem túl?


2012. dec. 6. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
C vitamint nem lehet túladagolni. De ne mesterséges cuccokat adj neki, mert azokban csak mű vitaminok vannak, ha vannak egyáltalán. Hanem sok gyümölcsöt, tejet, tojást, zöldségeket. Abban minden szükséges vitamin meg van.
2012. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nutrilite vitamint adok neki, ez a vitaminok közül az egyik legjobb. Csak eddig mindig a normál adagot adtam neki, ami betegség esetén nem elég, ezért kérdeztem, hogy mennyit szabad mg-ban, mert akkor megnövelném a mennyiséget a C-vitaminból!
2012. dec. 6. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!