Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekek meg tudják...

3 éves gyerekek meg tudják állni, hogy naponta csak egyet szabad kinyitni az adventi naptáron? Nem hisztiznek a többiért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is erdekelne:) sk. keszitettem neki adventi naptarat, de nagyon tartok tole, hogy elso nap szetszedi az egeszet. Szinten 3 eves.
2012. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi mindig felrakjuk falra jó magasra, hogy ne érje el, és velünk nyitja ki a napi adagot.
2012. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Már tavaly is csak 1et nyitottunk ki naponta, szerintem idén sem lesz gond (most 3 éves).
2012. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnál ez nem megoldható.Éppen tegnap kapott egyet egy ismrőstől próbáltam neki elmagyarázni,hogy mi ez,hogyan "működik",azt mondta:jó,értem anya.Én a konyhában beszélgettem az ismerőssel,mikor jön oda a lányom az adventi naptár tetejét leszakítva és nagylelkűen megkínált minket is.Én is vettem neki ilyet,szerintem majd én fogom egyenként nyitogatni az ablakokat és úgy kapja meg a csokit,a kezébe tuti nem adom.Ja és a tegnapiba kb.10db kis csoki maradt.
2012. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is olyan magasra rakom, hogy ne érje el, de attól tartok, ott fog alatta könyörögni állandóan. Jobb lenne, ha nem lenne szem előtt, de nem tudom eldugni, mert túl nagy. Meg nem is akarom, mert szép.
2012. nov. 30. 11:23
 6/20 anonim ***** válasza:

Nálunk anyósom vette az adventi naptárat, de már több mint egy hónapja odaadta a lányomnak, és megette az egészet egy ültében. Szóval ezek után mit magyarázzak neki? :-(

Viszont tudom hogy meg tudná állni, mert pl imádja a vitamin rágótablettát, és abból minden nap egy db-ot kaphat, az elején még volt érte nyafogás, de mostmár tudja hogy csak 1-et kaphat.

2012. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
5 és 3 éves gyerekeim vannak már tavaly is volt adventi naptár mindkettőnek. Hát ez hogy hisztizik e érte hát eleinte lehet hogy igen de aztán én vagyok a felnőtt és én magyarázom el hogy egy nap egy van, mint a vitaminnál. Ott se engedek neki ha hisztizik hogy még egyet bevehessen:))
2012. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
minden este vacsi után kinyitunk egy ablakot. Simán elfogadta a dolgok rendjét, egyszer sem hisztizett tavaly sem. 3 éves.
2012. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az enyém ennyi idősen simán megértette, hogy minden nap csak egyet lehet kinyitni. Mondjuk nem is hagytam napközben a keze ügyében, fent volt a polcon, reggel kinyitottunk egyet, aztán ment vissza a polcra.
2012. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem el kell neki magyarázni,és minden nap csak egyet adni,akkor is ha toporzékol vagy hanyatt vágja magát,végülis a szülő feladata nevelni,és megértetni vele mindent már régen rossz ha a kisgyerek nyekken egyet és már előtte van amit akart.
2012. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!