Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Overál alá mit adtok a 2-3...

Overál alá mit adtok a 2-3 éves gyermeketekre?

Figyelt kérdés
Biciklivel szoktunk menni, a kérdés az,hogy az overál alá adok egy nadrágot, az alá még adjak harisnyát?Vagy elég lesz nadrág+overál?Nálunk -5 fok van és nem fúj a szél.
2012. dec. 7. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Overál alá sose adtam csak nadrágot. Harisnyát már nem.
2012. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy lesz rajta természetesen body, hosszú ujjú póló, pulcsi, a kabát és az overál alja.De azt nem tudom,hogy alulra elég a nadrág,vagy még legyen harisnya is?
2012. dec. 7. 07:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam overál alá egy vékonyabb harisnyát és rá egy leggingset adni. Hat éves múlt a fiam.
2012. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam biciklivel jár iskolába, mivel három kilométer az út oda és 3 km vissza... ő most másodikos, s dupla harisnyát vesz fel a kezeslábas alá. Azért jó a kezeslábas, mert nem megy be a hó és hideg, illetve lassan ázik át.
2012. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vízhatlan, belül polár, azaz meleg, vastag az overáll.

H.ujjú body, rá vékonyabb kötött pulcsi, alulra harisnya. Erre az overáll. 2 éves lesz. Nem gondolnám, hogy kellene több réteg.

2012. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éves, ovisom van, bicajjal járunk. Vagy harisnya, vagy egy vékony nadrág az overál alá. Majd ha nagyon mínusz lesz, akkor kap a harisnyára egy nadrágot is.
2012. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!