Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vehetnék 4 éves fiamnak...

Mit vehetnék 4 éves fiamnak karácsonyra, ami nem ruha és nem is játék?

Figyelt kérdés

Ruhát nem szeretnék neki venni, van elég, játékból pedig több is, mint kéne.

Könyvet már vettem neki, és egy puzzlet is, de szeretnék még valamit, de tanácstalan vagyok.

Gondoltam mesélő könyvre, de inkább én olvasok neki ezentúl is, tervben volt egy Verdás ágyneműhuzat garnitúra, de azt megveszik neki tesómék.

Felsorolnátok Ti mit vesztek hasonló korú gyermeketeknek, hátha kapok valami ihletet?


2012. dec. 8. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mesehősös étkészlet, takaró, falvédő, falmatrica, köntös, névre szóló törölköző, hátizsák, kerékpár, roller, korcsolya, szánkó, festékkészlet, mágneses tábla betűkkel, számokkal, krétával, állatos vagy mesehősös falióra, focilabda, kosárlabdapalánk, csocsóasztal, egyszerűbb dartstábla...

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkoztató füzet, gyurma, törölköző mese mintával, dvd, hócsúszka vagy szánkó, játéktároló, hátizsák
2012. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
9%
IPhone, IPad, IPod, Tablet stb.
2012. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok.sok ötletet, tudok szemezgetni belőlük. :)

A neves dolgokkal vagyok egyedül bajban, mert soha nem találok olyant, amin a fiam neve van. :)

2012. dec. 8. 14:56
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

4 éves, nem 14! Az ötleteidet azért elmentem pár évvel későbbre. :)

2012. dec. 8. 14:58
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Úgyis hisztizni fog, ha nem kap játékot. Senki se örül ennyi idősen ilyen marhaságoknak, mint puzzle és ágynemű garnitúra... Normális nevet kellett volna adni neki és akkor találnál könnyen névre szóló cuccokat.
2012. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az én fiam örül az ilyen "marhaságoknak" is.

egyébként normális nevet kapott, mégsem találok neki neves cuccokat.

2012. dec. 8. 15:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Diavetítő sok diával.


Nagyon sok helyen, ahol vannak névre szóló cuccok, csinálnak külön is, ha épp nincs olyan nevű. Kérdezz rá.

2012. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

A teszveszen találsz készítőt a neves dolgokra.

Pl.

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
bicikli,pedálos vagy aksis autó,roller,traktor,trambulin
2012. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!