Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiúnak milyen nemű...

3 éves kisfiúnak milyen nemű babát vegyek ha most fog születni kislány testvére?

Figyelt kérdés

Elvileg kisfiút vennék neki, csak megfordult a fejemben, hogy ha lánytestvére születik akkor lehet, hogy a lány baba jobb lenne most?

Szerintetek?


2012. dec. 9. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Baba? Erre vágyik,vagy ez csak a te ötleted?

Én csak magamtól ne vennék neki babát,akkor már inkább egy kedves mackót...ilyesmit.De nem babát.

2012. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kell baba egy fiúnak?
2012. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Állandóan egy régi babával fürdik, ami kb 12cm hosszú és mindig bele megy a víz. Nem tudom mikor fog belebüdösödni. Ez a baba, amit kinéztem ez fürdethető és gondoltam neki is lesz egy babája, mint nekem.


Rossz ötlet fiúnak? Szereti a babákat, de attól még az autók a szívszerelmei :)

2012. dec. 9. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rossz ötlet!Az én 4.5 éves kisfiamnak is van egy babája(Babukának hívja)a nagyapjánál találta.Ettől függetlenül abszolút fiús a viselkedése a játékai is.Semmi baja nem lesz attól,hogy-úgymond-lányos játékokkal(kis konyha,baba,takarító készlet stb.)is játszik.Szeptember végén született meg a hugi,nagyon édesen bánik vele is,segít fürdetni,odahozza ha valamit kérek stb.Szerintem teljesen mindegy,hogy milyen nemű babát veszel(bár nekem inkább a kislánybabák a szimpibbek)
2012. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így már értem.....:D
2012. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert mi baj van azzal,hogy fiú babával játszik??

Miért baj az,hogy már kiskorban kialakul a gondoskodás??Maximum egy nagyon jó Apa lesz belőlle!Ráadásul nagyon is aktuális a téma most úgyhogy még talán segít is egy kicsit felkészíteni a kistesóra...

Nagyon sok anyuka írja,hogy a fia játékkonyhával játszik vagy azt vesz neki karácsonyra!!Sztem semmi baj nincs ezzel!


Kedves Kérdező!

Én a te helyedben lány babát vennék neki ha kislány lesz a kistesó!


33 hkm

2012. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!