Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes kismama vagyok. Még...

34hetes kismama vagyok. Még mindig nem tudjuk biztosra milyen nemű lesz a babónk.19 hetesen és 31 hetesen is azt mondták hogy úgy néz ki hogy kislány. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi ezt így honnan tudjuk?

Bár azt mondják, fiúkat könyebb lánynak nézni, mint fordítva.

Pár hét és kiderül, addig moss, vasalj uniszex ruhákat.

2012. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Ugyan ez a helyzet itt is!30 hetes vagyok és mi sem tudjuk pontosan!13 hetesen mondták hogy lehet hogy fiú,23 és 28 hetesen pedig hogy lánynak néz ki de nem biztos!Bár megjegyzem hogy 13 hetesen én is láttam rendesen egy kis dudort a lába között,mert akkor szétpakolta magát...
2012. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták már 2x is, hogy valószínű lány, akkor én hinnék neki. Vagy menj el 4D re ott szépen látszik majd.
2012. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnap már írtam valakinek, hogy egy ismerősöméknek végig fiút mondtak, aztán mégis lány lett. Azt tanácsolnám, amit már valaki írt,hogy uniszex rucikat vegyél egyelőre, a fehér egyébként is jobb, mert ha "balasetes" lesz, egyszerűbb tisztítani, esetleg sárga vagy zöld cuccokat vegyél (márha tetszenek). Ha már meglesz, veszel neki színeset. Egyébként nekem két lányom van, a másodiknak már simán vettem kék rugit, mert nagyon megtetszett és nem volt más színben. Ez a rózsaszín-lány, kék-fiú berögződés akkora marhaság!! De ez az én véleményem :))
2012. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek minden uh-on 100 %-ra mondták, hogy kislány. Most rózsaszín ruhácskákba és rózsaszín babakocsiba tolják a KISFIUKAT!!! Akkor lesz biztos, mikor megszületik!
2012. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem is nagyon vásároltunk kislányruhákat. 4éves kisfiamról maradtak gyönyörű ruhák. azokat majd elhordjuk otthonra. De amúgy én sem adok már erre a rózsaszín-kék babaviseletre.
2012. aug. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!