Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippeljetek kisfiú vagy...

Tippeljetek kisfiú vagy kislány? Most 20 hetes vagyok, az elejétől erős émelygés 1-2 hányás, az édeset nagyon kívántam, mostanába undorodom a hustól. Na milyen nemű a pocaklakom?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 29. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok ami az ételeket illeti és úgy néz ki kisfiú. A kislányomnál ugyanilyen tüneteim voltak de nem volt édességundorom.
2011. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Szerintem kislány. :) Most néztem meg a képet. Ne haragudj, hogy megkérdezem de a csíkok nem most keletkeztek ugye? Azért érdekel mert kenegetem magam meg minden de nem tudom használ-e bár az elsőnél szerencsére megúsztam csík nélkül viszont most már sokkal nagyobb a hasam mint akkor.
2011. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első babád? Tényleg nem bántásként de miért repedt meg a bőröd ennyire? Én 19 hetes vagyok, de egy darab csíkom sincs. Persze,ha második baba, akkor érthető!

Szerintem kislányt vársz!

Én fiút várok és én is kívántam az édeset, de még csak hányingerem sem nagyon volt!

2011. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én émelygéssel, gyakori hányással tarkított terhességgel kislányt várok. Harmadszor, az előző két terhességgel is hasonló tünetek voltak. Szóval szerintem lány.

(Bocs, hogy én is megkérdezem, de hányadik terhesség, hogy ilyen nagyon csíkos a hasad? Nekem a harmadik, de csak egy két csík lett alul az elsővel, a többivel semmi, és nem is látszottak ennyire már pár hónappal a szülés után. Vagy ezek frissek? )

2011. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezekkel a tünetekkel, én kétszer is kislányt szültem, a fiamnál teljesen más tünetek voltak :)
2011. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A harmadik babám várom van 2fiam, sajnos ilyen a hasam ez nem most lett hanem az elsőnél. a doki szerint 20 kilót híztam. Köszönöm a tippeléseket kislányt szeretnénk:-)
2011. júl. 29. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem lány. én a fiammal a savanyút,salátákat,zöldségeket,húst kivántam és a hideget. lányommal az édeset és a meleget.


szóval én lányra tippelek. uh-n már tuti látni fogod. még sima uh-n is :) majd ird meg ha gondolod!

2012. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!