Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekek mellett van...

Kisgyerekek mellett van leander a házban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
van-volt.. még meg nem értette a fiam, hogy nem szabad megenni-tépkedni-virágföldet kiszórni-felborítani addig szegény növények megszenvedték, de azóta ő locsolja! :-) Idő kellett,hogy megszokja-megtanulja most másfél éves :-)
2012. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Taticsa ***** válasza:
Nincs. A baj bármikor megtörténhet,nem adnék esélyt rá. Elég egy fél pillanatra félrenézni, és már be is kapta. Annyi minden baja lehet még, amit nem tudunk kivédeni. Én nem fejelném meg egy szándékosan bevitt mérgező növénnyel.
2012. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A leander mérgező? nekem is van 1, de apósom elvitte magukhoz a pincébe télre! lehet akkor haza se hozatom tavasszal
2012. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jaj, ne csináljátok már! A dísznövények közül elég sok mérgező, de csak a növény nedve! Természetesen bármelyiket lehet tartani a megfelelő óvintézkedéssel. Ha kisgyermek van, akkor olyan helyre kell tenni, hogy ne férjen hozzá! Egyébként meg a leandernek olyan keserű a nedve, hogy nem hiszem, hogy szívesen rágcsálná. Nekem több, mit 60 cseréppel van, de még semmi bajom nem volt soha. Ha metszem őket, utána kezet mosok és kész.
2013. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!