Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek a helyemben ovis...

Mit tennétek a helyemben ovis lopás ügyben?

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn reggel miután elvittem a gyereket az oviba (autóval) a munkahelyemen vettem észre hogy nincs meg a mobilom. Elkezdtem hivni a kollégám mobiljháról a saját számomat, ment a hivás, de kinyomták, olyan fél óra múlva kikapcsolták. Ugy gondoltam, hogy mikor kiszedtem a gyereket az autóból, akkor eshetett ki a zsebemből. Délután mikor mentem a gyerekért az oviba mondtam is az óvodai dolgozóknak, hogy elhaytam, nem-e hozta be esetleg valaki az oviba.

Tegnap délután mikor mentem a gyerekért a dada (dajka) hozza a sim kártyámat, hogy a mosogatóban találta még szerdán vagy csütörtökön.

Ma reggel pedig az egyik ovónő azt mondta, hogy még kedden mondta hogy megtalálta a sim kártyát.

Most akkor mi van? Ha én találok egy telefont (mondjuk ha szülő vagyok aki a gyerekét hozza reggel), akkor eltünök a helyszinről és viszem a telefont ahogy van. Ehhez képest aki megtalálta (és persze nem vette fel mikor kicsörgött) még minimum fél órát az oviban áltt a folyosón, aztán kivette a kártyát és bedobta a mosogató szobába a földre.

Egyébként bejeletettem a rendőrségen még másnap ahogy elhagytam.

Ha egyszer azt mondják az oviban, konkrétan a dajka hogy ő találta a kártyát, akkor kérdezzek rá, hogy nem-e akarja visszaadni a telefonom? Mert szerintem ő volt.



2012. dec. 11. 07:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én tárcámat a táskámból vette ki egy anyuka, míg bementem a csoportszobába a gyerekért, a táskámat pedig az öltözőajtóban hagytam. gyakorlatilag tudom ki volt, de nem tudjuk rábizonyítani és a rendőrség se kepeszt az ügyért annyira. két hétig nem történt semmi a másnapi feljelentéstől számítva. múlt héten végül beszéltek velem is, a bölcsibe is bementek. és tegnap, 3 hét elteltével egy hölgy az utcán egy kuka tetején megtalálta a tárcámat és visszahozta az irataimmal együtt. felhívtam a rendőrséget, így már annyira sem fognak nyomozni, mert az iratok meglettek ugye. szóval a tettes továbbra is köztünk jár majd... rágalmazni én sem mertem/akartam. tudom, amit tudok, de ez kevés.
2012. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!