Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Mitől puffadhat kislányom...

SOS! Mitől puffadhat kislányom hasa?

Figyelt kérdés
Lisztérzékenység,laktózérzékenységen kívül még mire lehetne gondolni?
2012. dec. 11. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
vidd szakemberhez, nem jo neten keresztul vaktaban talalgatni! De ugy is kideritheted, hogy odafigyelsz, mikor mit adsz neki. Reggelire adj valami megszokottat, nem tudom, hogy szopizik-e meg. Egyszerre egy fele etelt adj, ne keverd. Nezd meg, hogy az adott etel utan 1-2 oraval jelentkezett e puffadas. De csak az orvos tud pontos diagnozist felallitani!
2012. dec. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem eszik olyan ételeket amitől puffadna?

Körte, borsó, bab, káposzta...

Jár oviba? Az ottani kajától is lehet!

2012. dec. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

MIt eszik, iszik?

Pelenkás még vagy szobatiszta?

2012. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 éves lesz februárba.Még pelenkás,nem jár oviba.A puffasztó ételeket nem szereti bab,borsó káposzta,még ha akarnám se enné meg.A karfiolt nagyon szereti,de mostanába nem adtam,mert az is puffaszt.Először a laktózra gondoltam,mert mostanába nem akarja egyáltalán meginni a tejet,joghurtot is kiköpi.Aztán nem adtam neki csak laktózmentes rudit,meg tejet,abból készítettem neki tejbegrízt,de azóta is ugyanúgy puffad.A lisztérzékenységnek szerintem más tünete is lenne,bár nemtudom.Most a bérescseppre kezdtem el gyanakodni,már hallottam,hogy savat csinál,rá van írva a tájékoztatóra,hogy átmeneti gyomorpanaszokat okozhat,most leálltanm vele,de ha pár nap múlva sem lesz változás,akkor muszály lesz felhívnom a gasztrót.Szeptemberbe kéne oda mennünk,mert tejfehérje allergiája volt,ami kiütéseket csinált nála,de azt kinőtte.
2012. dec. 13. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!