Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megjegyzést tettek ma reggel...

Megjegyzést tettek ma reggel a bölcsiben amikor vittem a kislányomat, hogy úgy tűnik nekik mintha nem is dolgoznék, mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

8 órában,több műszakban dolgozom a férjem külföldön,a közelben lakó szüleim segítenek a gyermekeimmel kapcsolatosan .

Éjszakás voltam tegnap,mire hazaértem reggel 7 óra volt,akkor kezdtem készíteni a gyerekeket oviba-bölcsibe,addig anyukám vigyázott rájuk,kb 8:05 -re értünk be és mondtam,hogy délután majd jövök amint tudok (alvás után ) .

Megkérdezték,hogy valóban szükségem volt e a helyre a bölcsiben ,mert esetleg átadhatnám egy anyukának ,erre hosszas magyarázkodásba kezdetm a családunk helyzetéről ami közben nagyon kényelmetlenül éreztem magamat .


2012. dec. 14. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Kerek perec megmondtam volna nekik, akkor menjenek holnap helyetted műszakba!
2012. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora parasztok már bocsánat...ott a munkáltatói náluk? Igen. Felvették? Igen. Innentől mi közük hozzá hogy mikor milyen műszakban vagy meg hogy oldod meg, van aki pl. direkt hétvégét vállal, akkor it ott állnak a házadnál nézik hogy elmentél e melózni vagy mi? :( Felháborító...
2012. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha az bölcsi igazgatója felvette a gyereket akkor a drága dadusnak nála kéne érdeklődni, valószínű a szülőnek meg van az oka hogy a pici gyerekét bölcsibe viszi.
2012. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
... Erre nem lehet mit mondani... Szomorú
2012. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Szégyellhetnék magukat.Biztos sokan kihasználják ám a helyzetet és csak viszik az igazolást csak hogy ne kelljen nekik velük lenniük.De mikor az ember megtesz mindent és ők bele sem látnak az életünkben,viszont ítélkeznek,na az ilyentől én is nagyon ki vagyok akadva.
2012. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Küldd be őket magad helyett az éjszakás műszakba!

Szomorú ez. Ha felvették, mert minden feltétel ahhoz adott volt, akkor nem is értem, hogy lehet ilyet beszólni, ráadásként inkább pozitív dolog az, hogy igyekszel hogy minden flottul működjön.

2012. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
dikk má !
2012. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, hogy kényelmetlenül érezted magad, biztosan sokan így lennének ezzel.

Én tuti mérges és felháborodott is lennék, sőt... A vezetőnőt kérném és üvöltve megyaráznám el, mennyire paraszt a gondozónő. Én nagyon vehemensen reagálok ilyenekre, ami nem éppen jó.

A normális az lenne, ha a panaszkönyvbe írnál, mert az rendszeresen bekéri az önkormányzat és legalább tudnak hiteles információt is kapni az ott dolgozókról.

2012. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

egkérdeztem volna, hogy miből gondolja azt, hogy nekem nincs szüségem erre a helyre.

És mindenféleképpen nyomot hagynék a panaszkönyvben, szépen kultúráltan.

2012. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!