Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 5-én este jön hozzánk a...

Ha 5-én este jön hozzánk a Mikulás, akkor 6-án reggel is legyen a csizmában valami?

Figyelt kérdés

Anyósom fog beöltözni 5-én este Mikulásnak és hozza az ajándékot. Gondolom azt fogja hozni, amit ő szánt az unokának. Adjuk oda neki mi is a mi ajándékunkat hogy adja át neki, vagy jó ha 6-án reggel is van valami meglepetés a csizmában?

21 hós kislány


2012. dec. 2. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem, nem fog félni a kislány! Nyugodtan tehet a csizmába is a Mikulás. Ezt akár mondhatja is este.
2012. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mikulás ha jön,akkor kapja meg a gyerek a meglepit,hisz csak összezavarodna hogy volt este,és mégis reggel is van ajándék.
2012. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem is kapja meg egybe. Nálunk a napközibe 5-én jön a mikulás, ezért a mi ajándékunk csak 6-én reggel lesz a kiscsizmába. De ha házhoz jönne a Mikulás , akkor egybe kapná meg. Én is gondolkodtam, hogy tesómat beöltöztetem, mert elég nagydarab, tehát jól mutatna, de egyszer ő is beöltözött Mikulásnak a keresztlányának, aki akkor 2,5 éves volt, és olyan éktelen üvöltést rendezett, mondta, hogy soha nem látta így sírni, így én idén még letettem erről, nekem most 2,5 éves a fiam. Csak azért szólok, hogy készüljetek fel esetleg erre is.
2012. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!