Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől Köhöghet kisfiam kimondo...

Mitől Köhöghet kisfiam kimondottan este kb.20 percig illetve reggel 20 percig napközben viszont csak 2-3-szor köhint?

Figyelt kérdés
Amikor este és reggel rá jön a köhögés majdnem csak behány szegénykém annyira erölteti ez a száraz fulladós köhögés. 3-4 nappal ezelőtt hagytuk abba a sinecod szedését amit előtte 5 napig adtam neki (magamtól) aztán megijedtem hogy már második este volt hogy így fulákolt és megijedtem hirtelen kivettem az ágyából és azonnal megnéztem piros-e a torka de nem volt hanem egy fehér folt volt a torka bal oldalán! El is vittem másnap a dokihoz megnézte és mondtam neki h adtam a sinecod-ot azt mondta oké és ha blázasodik vigyem vissza és adjak neki strepsils-t és mehet oviba... Ma mondták az oviban h reggel mikor elmentem megint 20 percig köhögött édesem nem tudom mi lehet ez !!!

#fulladás #köhögés #Sinecod #esti reggeli köhögés
2012. dec. 5. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Na de mit mondtak,mi az a fehér folt?Váladék van?Száraz köhögésre kapta előtte is a Sinecodot?Száraz köhécselést okozhatja a fűtés is,ha túl száraz a levegő.próbáld ki,hogy párologtatsz a szobájában.De az a biztos,ha visszaviszed a gyerekorvoshoz,nézze meg újra,kérdezd meg pontosan mit lát.De kipróbálhatod a lándzsás utifű-szirupot is.
2012. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kapta igen előtte 5 napig! Tegnap kiszedtem neki fülpiszkálóval azt a fehér foltot és nem is akkora volt mint ami kilátszott hanem sokkal nagyobb volt mint amin kilátszott!! most van ott egy nagy luk és adom neki a streptils-t. Ma hazaértünk oviból és mihelyst beértünk a lakásba megint rájött a köhögés!
2012. dec. 6. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiszedted?Ne hülyéskedj,és mi volt az?Azért mert én ilyet még nem hallottam.Mondd ezt el a dokinak.Mindenesetre a sinecod az nekem mindig bejött a gyerekeknél,szerintem az nem okozhatja.És luk?Hol a torkán?bezsél mindenképp az orvossal!
2012. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen kiszedtem mert azt gondoltam azért köhöghet mert az a valami izgatja a torkát! De ő is azt mondta h megkönnyebbül viszont továbbra is köhög most megint adom neki a sinecod-ot ha nem segít 4-5 napi elviszem mert ez már nem lehet igaz h nincs baj mégis köhög!!! Az a lyuk amit írtam szerintem a manduláján van és a fehér cucc amit kiszedtem az ételmaradék lehetett ami eltömítette ezt a lyukat
2012. dec. 8. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
tele van az arcürege. Lányomnak ugyanez volt 1 hétig. Van otthon inhaláló gépetek? Ha igen, akkor tegyél bele 5ml Salvus vizet és 10 csepp Berodualt, és reggel-este inhaláld. Nekem bejött.
2012. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs valami más megoldás?? Egyébként ettől köhöghet??
2012. dec. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!