Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ötlet lenne 2,5 éves...

Jó ötlet lenne 2,5 éves gyereket felnőtt paplannal takarni?

Figyelt kérdés
Mivel jó nagy, arra gondoltam úgy kisebb az esély, hogy kitakarja magát. Van valakinek tapasztalata e téren?
2012. dec. 16. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves kora óta felnőtt paplannal alszik.De ugyan úgy kitakarózik éjszaka.Már gondolkodtunk hálózsákon is,de akkor meg nem tudna mozogni.
2012. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19 hós kora óta felnőtt paplannal takarom be a lányom. Kitakarózik, de azért ez-az mindig takarva van. Hol a lába, hol a háta, de volt már olyan, hogy csak a fejét dugta a takaró alá :)
2012. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fiam három éves,három hónapos.születése óta télen-nyáron hálózsákban alszik.minden évszakra van neki két darab.így nem kell aggódnom,hogy kitakarózik

és tud benne forgolódni,mozogni,sőt,még járni is,reggel abban jön át ébreszteni.nagyon vicces,ahogy jár benne

nappal pléddel takarózik,de akkor ránézek,és betakarom,meg akkor csak két órát alszik,nem 11-et,mint éjjel

2012. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éves korától azzal takarom. Keresztbe van rajta, így ha forog is mindég marad rajta.
2012. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is 2 éves kora óta azzal takarjuk, de úgy hogy ez egy vékony paplan, ami jó simulékony. félbehajtom, és úgy takarom be, hogy a zoknis lába kilógjon, így nem tudja lerúgni magáról. De még így is van, hogy kigurul alóla... A direkt ennek a korosztálynak való 90x130cm-es alól viszont minden esetben kijött, ezért döntöttem a nagy mellett...
2012. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

enyém tavaly télen 2 volt, akkor még hálózsákban aludt, nyáron ugye csak pokrócot tettem rá ha elaludt, most télen kapta meg az első paplanját, vagyis mindjárt kettőt mert levettük a pelust, nagy, felnőtt paplant vettem neki :)

ő most már felébred ha fázik és betakarózik, szerintem ez a "titok nyitja", nem pedig a mérete.

2012. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!