Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekek hogy veszik le...

Ovis gyerekek hogy veszik le magukról a pulcsit? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Fiam sehogy sem boldogul vele, én meg nem tudom hogy kéne megtanítani. Először a pulcsi ujjából húzza ki a karját? Vagy hogy?
2012. dec. 19. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kiscsoportos fiam is először a kezeit húzza ki,utána a fejét.
2012. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is először az ujjaiból bújik ki, végül a fejéről is lehúzza. 4,5 éves.
2012. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom először a pulcsi ujjából húzza ki a karját, megfogja az egyik kezével a pulóver másik ujja végét, ezalatt a karját lefelé kihúzza belőle, majd a másik következik. Ezután húzza le a fejéről.
2012. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így próbáltam megtanítani, hogy először a kezeit húzza ki, aztán a fejét, erre ő homlokegyenest másik módszert választott: elől megfogja a pulcsit és áthúzza a fején, majd, onnan hátratekert karokkal megpróbálja magát kitornázni. Nagyon nehéz, de nem hajlandó másképp csinálni.
2012. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a lámon már nem ovis, de még tavaly az volt, ő először kihúzza az egyik kezét, majd a fejét és végül a másik kezét, ez sem a legegyszerűbb módszer, de bevált.
2012. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi A lányom
2012. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 éves lesz a lányom, először behúzza a karjait az ujjakból, utána lehúzza a fejéről, de van, hogy közli, hogy felnőttesen veszi le, és akkor úgy veszi, le, ahogy a nagyok: keresztbe teszi a karját a pulcsi derekát megfogva, és felfelé lehúzza magáról egy mozdulattal az egészet. Azért nehezebb neki, mert arányaiban egy kisgyereknek sokkal nagyobb a feje, mint egy felnőttnek.
2012. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!