Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha arra gyanakszok krupp-os a...

Ha arra gyanakszok krupp-os a gyermekem milyen szakorvoshoz vigyem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:

A krupp nem olyan betegség, amit az orvos bármikor megállapít, hanem egy hirtelen fellépő állapot.

Milyen tünetekből gyanakszol kruppra?

2012. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fulladásos köhögés éjszaka,sirás,pánik! De a kup nem használ,bár kicsit bonyolultabb a szitu! Honnan lehet tudni hogy krupp vagy allergiás reakció?
2012. dec. 26. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugatós a köhögése?

Amikor éjszaka fullad, akkor vidd be a kórházba/ügyeletre, és ott megmondják mi a gond.

Sokszor van neki ilyen? Gondolom voltatok már vele orvosnál, de ezt csak akkor tudják megállapítani, ha éppen fennállnak a tünetek.

2012. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen olyan! Járjuk a dokikat,ott tartunk hogy erős tejallergia +por,poratka,toll,feketeüröm! Most nagyon csunya csalánkiütés jött rá,volt vérvétel 5.én lesz eredmény 10én gasztrora megyünk,szóval ott tartunk hogy nem tartunk sehol,ja és azt mondták fél éve nyugodtan ihatja a napi tejadagját az allergián miután megvolt a fentebb emlitett eredménye! Ezenkivül szinte folyamatosan beteg orrfolyás,köhögés,vérbő garat stb,nem tud meggyógyulni! Kapja a vitaminokat,béres,cebion,kalcium stb! És szenved és én nem segithetek,nem tudok segiteni :( !
2012. dec. 26. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:

A krupp a fül-orr-gégész orvoshoz tartozik.

Milyen kúpot adtál neki?

Milyen jellegű a fulladás? Be vagy kilégzésnél? Egyéb tünet van?

2012. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy be vagy kilégzés fullad-e. Sípol neki a levegővétel?

Ha már ennyi helyre jártok, elvihetnéd pulmonológushoz is.

2012. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a hasztro negatív lesz akkor Pulmonológus szakorvoshoz vidd el!
2012. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pulmonon kezdtünk ott mutatták ki az allergiát és ott mondták ihatja a tejet! Hát neki mindenféle köhögése van van hogy sipol,ugatós,és fullad!
2012. dec. 26. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is produkál mindenfajta köhögést. Őt asztmásnak nyilvánították, és mióta be lett állítva neki 2*1 puff Flixotide pipa, azóta kevesebbszer jön elő, és gyorsan el is múlik.
2012. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!