Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 napig hagyjam nagymamára 2...

2 napig hagyjam nagymamára 2 évesemet? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Nos meghivtak egy szilveszteri összejövetelre, vasárnap délután mennék el, és csak kedd délután érnék haza.

Eddig legtöbb egy nap volt amig külön vultunk, lelkiismeretfurdalásom van, ugy érzem ha elmegyek rossz anya vagyok. Ugyanakkor rámférne már egy kis kikapcsolódás.

Nagymamával lakunk, fiam imádja, csak mostanában elég anyás kezd lenni. Ti elmennétek?


2012. dec. 28. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.És nem kell 10 percenként hazatelefonálni.Jót fog tenni egy kis kikapcsolódás.Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz anya.
2012. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félek hogy megfogja viselni, ezzel.kapcsolatban nincs tapasztalatom.
2012. dec. 28. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milrt ne hagyhatnád ott? Semmi baja nem lesz, hiszen ha a mamával éltek mindenben részt vett eddig is tehát teljesen tisztában van a fiad igényeivel. Jó szórakozást!
2012. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2 éves koráig nekünk is egy éjszaka volt a legtöbb,amit nélkülünk töltött,aztán októberben elutaztunk egy egész hétvégére,és már a péntek éjszakát is anyósoméknál töltötte.Vasárnap rohantunk érte,már nagyon hiányzott,és közölte a drága,hogy neki esze ágában sincs hazamenni,ma még Mamánál alszik:)

Igen menj,és érezd nagyon jól magad!Ez a minimum,ami jár neked is.

2012. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet csak én parázom túl nagyon
2012. dec. 28. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy rossz anyának eszébe sem jutna ezen agyalni. Nem ettől leszel rossz anya, ugyan már.

Ha úgy érzed a fiad jó helyen lesz, akkor menj el bátran.

Feltöltődsz legalább és még jobb anya leszel. :)

Persze te tudod, hogy a fiad hogy bírná. Lányom 2 évesen egy üvöltőmasina volt, ha más akarta elaltatni, úgyhogy akkor vele ne volt egyszerű, de ha fiad ügyi és bírja a dolgot, akkor hajrá.

2012. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha elugrok valamiért pár percre, vagy akár ki az udvarra, akkor fsak kiabál hogy anya gyere be, mikor pár hete egy delután nem voltam itthon, akkor sem sírt, csak.keresett hogy hol vagyok.
2012. dec. 28. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor pláne nem lesz baj.

Ez az "Anya gyere be" olyan ismerős:D

2012. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán! Kell neked is a kikapcsolódás!!!!! Nem lesz semmi gond ne félj, és ne parázd túl. Nehogy aztán az legyen hogy oda lesz a szilveszteri bulid mert agyalsz egész végig mi van a gyerekkel, aztán meg hazamész és úgy csinálja majd mint akinek nem is hiányoztál. :):)

Én egy hétre is hagytam maminál, igaz akkor államvizsgára készültem, de nagyon jól érezte magát. Harmadik nap után kezdte mondogatni hogy anya anya, de nem tartott sokáig.

Tehát ne aggódj, ÉREZD JÓL MAGAD!!! :)

2012. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze,most lepontozhattok de már 1-2 hetesen is volt a mamával egy órát amíg én sétáltam egyet,vagy leugrottam a boltba,6 hetes volt mikor félnapot anyukámmal volt mert vizsgázni mentem,lefejtem neki előtte egy fél napra elegendő tejet,később 2-3-4 hónapos volt akkor lefektettük a párommal,majd elmentünk sétálni,találkoztunk a barátokkal,majd a következő etetésre hazaértünk,sőt 3 hónapos kora után már csak reggel 5-6 fele kelt fel.Sokszor volt fél-1 napot a nagyszülőkkel nekünk vagy dolgunk volt vagy 1-2szer elmentünk valahova,1,5 éves volt mikor teljesen egyedül a mamánál aludt és nagyon élvezte,most 20 hónapos imádj a a mamát a papát, a másik nagyszülőket is bár én csak a saját szüleimmel hagytam eddig többet és csak náluk aludt,sokat foglalkozunk a fiunkkal nagyon szeretjük,16 hónapos kora óta bölcsis mert vizsgázni járok és dolgozom is,egy nagyon kiegyensúlyozott,értelmes,kedves kisfiú é tudom hogy neki nem okozna problémát 2-3 nap a mamával,és bőven elég egyszer felhívni őket,pláne hogy a te fiad már 2 éves,hidd el a szülőknek is jár a kikapcsolódás,nyugodtan menjetek el,neki is jót tesz ha a mamával van
2012. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!