Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos gyerekemet a...

12 hónapos gyerekemet a nagymamára "kell" hagynom egy éjszakára. Teljesen túl aggódom a dolgot, de ugye felesleges?

Figyelt kérdés
Imádja a lányom a nagymamáját,sokat vannak együtt,mégis aggódom nem -e lesz gond,még soha nem aludt sehol máshol csak otthon,és a saját ágyában,és én altattam.Anyukám szerint legfeljebb lesz egy nem alvós éjszakájuk.Megnyugtatnátok???
2012. jún. 9. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éves már nem csecsemő,szeretik egymást,anyukád megbízható akkor min aggódsz,nem lesz semmi baja miért lenne? legfeljebb kicsit több idő mire elalszik
2012. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

13,5 hónapos volt a lányom, amikor mi esküvőre mentünk, ő a tesóméknál aludt. Előtte egyszer aludt ott, délután. De nem volt semmi gond. Délelőtt vittük, ott ebédelt, és már ebéd után ott aludt. Aztán játszottak, este fürdés, alvás. Aludt reggelig, szó nélkül. Még tovább is aludt egy fél órával, mint itthon, szóval rendes volt. :)

Nem volt semmi baj, nagyon jól érezte magát végig. És tesómék is azt mondták, hogy ne aggódjunk, maximum nem alszanak. . :)

2012. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy csak 1éjszakáról van szó! és ahogy írod is:imádja a nagymamáját.és szuper anyukád hozzáállása is,mert ő sem aggódik. biztos kicsit nehezebben alszik el,de nemhiszem hogy gond lenne. a lényeg,hogy ne stresszelj a gyerek előtt,mert megérzi..!
2012. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond a legtöbb gyerek 1 évesen már aludt a nagyszülőknél
2012. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi először délutáni alvással kezdtünk.

Azzal nem volt gond, így jöhetett az éjszaka.

2012. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Hétvégente sokat alszik ott délután van neki saját berendezett kis része,tehát nem lesz ismeretlen ,én aggódom túl,ebben biztos vagyok,de kell most a megerősítés,hogy nem lesz semmi baj!Köszönöm a válaszokat,mentek a zöld kezek!
2012. jún. 9. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz semmi gond. Te aggódsz, ő meg élvezni fogja a helyzetet. :) De legrosszabb esetben lesz egy kis nyűgösködés.
2012. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!