Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék kb 10eFt-ért jó...

Hol tudnék kb 10eFt-ért jó matracot venni? Kókuszra gondoltam, de ha az nincs, más is megteszi.3,5 éves lányomnak apucija csinál ágykeretet, csak matrac kéne, felnőtt méret, tehát pl 90*200, vagy 100*200.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem újat nemigen tudsz, mi most vettünk a fiamnak, 90X200-as félkemény habszivacs 21e ft volt, és ez volt a legolcsóbb, ettől csak drágábbak vannak.:( Sajna nagyon drága lett minden...
2012. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az IKEA-ban, kb. 1 hónapja 4500ft-ért vettem habszivacs matracot a Fiamnak. 90x200-as méretű! Nem akcióba vettem, folyamatosan ennyi az ára.


[link]

2012. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az IKEÁs-nak mennyi a teherbírása? A KIKÁban láttunk olyat, ami messziről tetszett, de amikor közelebb mentem és elolvastam, 45-kg-ig terhelhető. Most még csak 20, de nagy korában vélhetően több lesz, mint 45kg. Vagy addigra úgyis elhasználja, és új kell?
2012. dec. 29. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is elérhető áron az IKEA-ban érdemes szétnézni, mi magunknak vettük ott, és nagyon kényelmes, imádom...

Nem hiszem, hogy kifejezetten meg lenne jelölve rajtuk a teherbírás, de amikor mi vettük a miénket úgy választottuk, hogy van a boltban egy táblázat ami segít választani, és ott súly biztos fel van tüntetve, hogy kinek ajánlják, meg talán hogy hogy szeretsz aludni, hason, stb, de abban már nem vagyok teljesen biztos...

De a lényeg, hogy van segítség a boltban választáshoz, de az oldalon is van


[link]

2012. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom,hogy fogalmam sincs mennyi a teherbírása.. :) Nem is gondoltam,hogy habszivacsnál felmerülhet e ilyen kérdés.


Viszont 45 kg-os gyerek általában már nagy iskolás. Addig még nagyon sok víz lefolyik a Dunán! :)


Mindenesetre én csak ajánlani tudom, ha nem vágysz hiper-szuper matracra. Illetve még annyit hozzátennék,hogy a kokuszmatracot (az én tudomásom szerint),inkább csecsemőknek ajánlják. Szerintem egy kisebb-nagyobb gyereknek,illetve felnőttnek talán már túl kemény, vagy nem?


Még ezt találtam neked a YISK-ben:

5500ft-ért ez sem sok, csak a huzata más


[link]


De van itt rugós is 10ezerért. Ez már biztosan több ideig húzza mint a sima szivacs.


[link]


Mindenesetre érdemes előbb megnézegetni Őket.

De az első válaszoló által írt 21ezer ft irreálisan sok egy habszivacsért!!!!!

2012. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huh...a legdrágábbakat dobja ki a program, cuki.. :)

Inkább a bolti segítséget ajánlanám mégiscsak :)

2012. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Átgondoltuk férjemmel, és az IKEA-s JAREN habszivacs mellett döntöttünk. Beláttuk, hogy olyat úgysem tudunk venni, ami felnőtt koráig bírja, és 4500-ért ha pl csak 2-3 évig lesz jó, akkor is megéri. Ha minden igaz, akkor ma el is megyünk megvenni. Még egyszer köszi.
2012. dec. 30. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!