Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beoltatod a babádat kisgyermek...

Beoltatod a babádat kisgyermekedet a H1N1 ellen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Jó kérdés.Mivel nincs kórtörténete én a nem fele hajlok inkább,mert ki tudja mit okoz a későbbiekben.Pedig én nagyon féltem őket, bízom benne hogy elkerül bennünket:)
2009. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2009. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem oltatom be, mert még kicsi és magamat sem tudom, mert szoptatás alatt nem lehet. De Apa felveszi az oltást, hogy ő se hozza haza.
2009. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Ha ingyen adják akkor sem, sőt ha köteleznének rá akkor is ellenkeznék, szerintem ez az egész néphülyítés, csak beparáztatják a jónépet, azért hogy az állam és legfőképp a gyógyszergyártók jól járjanak!

Inkább szedek multivitamint, meg sok c- vitamint és garantálom semmi bajunk nem lesz

2009. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Semmikeppen. 34 hetes vagyok es Londonban elek: itt is elkezdik majd okt-tol, de en nem oltatnam be a gyerekemet. Az ilyen uj dolgok mindig rizikosak. Inkabb ne menjetek nagy tomegbe, mosson kezet mindig, tudom nehez gyerekkel, de ki tudja mi derul ki par ho mulva szerummal kapcs.
2009. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!én sem oltatom be a gyerekeimet,pontosan azért mert még igen gyerek cipőben jár ez az egész,amugy is csak a kötelezőeket kapják meg semmi plussz oltást nem adattam és nem is fogok beadatni nekik.Ez a kérdés inkább felmérés jellegű.::)
2009. aug. 25. 17:20
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Én nem.

A gyógyszergyárak árulják a c vitamint és a multit is. Nem szívódnak fel rendesen, inkább drágább táplálékkiegészítőket vegyél..

2009. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2009. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Én tuti nem. A gyógyszeripar mindenre képes, nem bízom az oltásokban sajnos. Ha kicsit okosabb lennék a kötelezőket is átértékelném..
2009. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem nem lesz tesztalany. Történtek már érdekes dolgok az ilyen védőoltásoknál. Egyátalán nem értem hogy miért tolják ennyire amikor még le sincs tesztelve. Teszteljék máson.
2009. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!