Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vitted/viszed a nőgyógyászati...

Vitted/viszed a nőgyógyászati vizsgálatokra a kisgyermekedet, ha ismét babát vársz?

Figyelt kérdés

Nem tudom kire hagyni, és úgy néz ki, jön a kistesó :)

Csak még el nem tudom képzelni, hogy mit fog ő csinálni a rendelőben, amíg én a székben vagyok vagy vért vesznek tőlem, stb. 20 hónapos örökmozgóm van!


2011. márc. 8. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs kure hagyni, nem gáz, ha magaddal viszed. Amíg téged vizsgál a doki, az asszisztensnő majd vigyáz rá, amíg vért vesznek tőled, akár az öledben is ülhet... Sok anyuka nem tudja megoldani másképp a dolgait, az orvosok nem csinálnak belőle ügyet.
2011. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ismerősöd, aki bevállalná arra a kis időre?
2011. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Hosszú időre én sem tudtam kire bízni a 2 évesemet, A nődokihoz vagy a férjem jött velünk és addig ő vigyázott rá aztán mehetett dolgozni vagy a sógornőm jött velünk szintén a vizsgálatra.

A vérvételre és az uh-ra bevittem magammal.


Most azzal vagyok gondban, hogy szülés idejére kire tudom majd bízni a nagytesót, mert a férjem is jönne szülni... de ez már más ügy.

2011. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk én addig elvinném egy játszóházba, 1 óra nem sok.Addig is vigyázrá valaki.
2011. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

15 hós volt mikor újra teherbe estem. Senkink nincs itt, így vittem magammal mindenhova. Vérvételnél mindig egy szabad asszisztensnő vigyázott rá, élvezték addig a babázást. Nődokihoz amikor mentünk már messziről megismerte az asszisztensnő, amíg én bennt voltam addig ők játszottak a váróba.

Először kétségbe estem, irigyeltem azokat akiknek van segítségük, de aztán minden alkalommal kapta/kaptuk a dícséreteket, ami anynira jó esett hogy utólag örülök neki, hogy ilyen "ügyesen" meg tudtuk oldani. Mindenhol örömmel fogadtak minket, mindig kérdeztem nem e gond , mert nem tudom hova tenni, soha nem volt senki arcán hogy miért hoztam, mindenki mindig örült a kis kikapcsolódásnak :)

Amikor szültem, utolsó hétben anyukám ideköltözött, ők messze laknak, és amikor elfolyt a magzatvíz a tesóval mentünk szülni, elvittek, aztán persze otthagytak, de még oda is jött:)

Szóval majd meglátod milyen jó lesz, persze minden kicsit nehezebb meg hosszabb, de én úgy élem meg, hogy tök jó volt, ezt is megtudtuk csinálni!!!!

Egyébként az enyém is örökmozgó, de ilyen helyen mindig kicsit megvolt szeppenve, így soha semmi gond nem volt vele. Az új dolgok mindig lekötötték!

2011. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 óra alatt nem végeznék, az biztos. BKV-val oda-vissza + várakozás.... Nagyszülők messze laknak, szomszédokkal nem olyan közeli a viszony, testvérem dolgozik, Apa szintén nem nagyon tud elszabadulni...
2011. márc. 8. 11:08
 7/11 A kérdező kommentje:
11:06-nak köszi a biztatást!
2011. márc. 8. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is ma megyünk nődokihoz...jön Velünk mindig :)) Nincs kire hagyni amúgy délután...
2011. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lett az a válaszoló lepontozva, aki azt írta, hogy add be egy játszóbölcsibe? Én is pont ezt javasoltam volna, mert sokszor egy UH vagy terhesgondozás időtlen időkig elhúzódik, (legalábbis mifelénk). De ha jól érzi magát az asszisztens nénikkel, akkor semmi akadálya, hogy magaddal vidd! :)
2011. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért lett lepontozva... :) De őszintén nem. Egyik bnőm is, mikor nem tudja kire hagyni kisfiát, beadja egy játszóházba, ahol nagyon szuperül érzi magát... Egyébként, ha nekem megszületik a kis babocskám, és már nagy lesz...ha nem tudom kire bízni, simán elviszem 1-2 órára a játszóházba. Ismerem az ottani "gondozókat" és nagyon megbízható emberek. Aranyosak, szeretik a gyerekeket... Egy csomó játék van, és sokszor programok... Eleinte nekem is volt az egésszel kapcsolatban ellenvetésem, de mára ez mind elszállt.

üdv.

2011. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!