Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 2,5 éves és már...

Kislányom 2,5 éves és már vagy fél éve nagyon szépen bilizett. De most már bepisil, nem szól ha pisilni vagy épp kakilni kell neki. Valami tanácsotok van?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném.
2013. jan. 3. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem történt valami nagy változás az életében pl: költözés, bölcsőde, közösségváltás, kis testvér születése, vagy közeli rokon elvesztése? Ezekre adott érzelmi válasz is lehet. Beszélgess vele sokat, legyél türelmes. Próbáld meg kérdezgetni, hogy kell-e neki, vagy ha így sem szól, akkor csalogasd a bilire pl: ha szeret mesét olvasni, akkor ültesd bilire, és olvass neki mesét. Remélhetőleg ez csak átmeneti probléma.
2013. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem semmi ilyen nem történt,de köszönöm a tanácsodat,ki fogom próbálni. :-)
2013. jan. 3. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
de nagy adtad vissza a pelenkát rá igaz? mert akkor mindent kezdhetsz elörül
2013. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felfázott? Nem mindig okoz fájdalmat ha enyhe a gyulladás, csak vizeletvizsgálattal derül ki. Szerintem érdemes lenne a gyerekorvostól egy beutalót kérni.
2013. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem adtam vissza rá a pelenkát,inkább mosok rá mindennap.

a felfázás is lehetséges,erre még nem gondoltam mert elég régen volt beteg.köszi a válaszokat.

2013. jan. 4. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!