Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nem akar az ágyában...

Kislányom nem akar az ágyában aludni. Van valami tippetek, vagy tanácsotok?

Figyelt kérdés
Elalszik az ágyunkon, és amikor be akarjuk rakni a kiságyba, rögtön felébred. Amint leteszem a matracra, rögtön ordít. Eddig nem volt vele semmi gond, 1-2-szer történt, de 98 %-ban a helyén aludt, most meg nem akar, csak köztünk aludni. 7,5 baba anyukája
2011. jan. 2. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyit vársz elalvás után, amikor beteszed? Érdemes kb. 20 percet várni, hogy a mély alvás fázisába kerüljön.
2011. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ugyen ebben a cipőben vagyunk,csak az én lányom 16 hónapos.Ő is kb.8 hónaposan kezdte ezt el,hogy orditott ahogy az ágyába raktam,na hát mostanra meg már jól oda szokott mellénk.Hát sajnos nem tudok,mit tanácsolni neked,nekem azt szokták mondani,hogy hagyjam a kiságyba hiába sir,de hát én nem birtam ki sosem!!!

2011. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt mindig kivárom, de legtöbbször még többet. Van olyan, hogy egy órát is alszik az ágyunkban, aztán próbálkozunk, de egyszerűen nem sikerül.

Már kivagyok, 2 okból is.

1. Nagyon nem szeretném, hogy közénk szokjon, szerintem az az egészséges, ha a helyén van, és nem a szülők közt.

2. Iszonyatosan fáradtak vagyunk, nem tudjuk magunkat kipihenni, mert nagyon éberen alszunk miatta.

2011. jan. 2. 21:40
 4/16 anonim ***** válasza:
A második vagyok.Cicizik amúgy a kicsikéd??
2011. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jaj, ne is mondd, nekem is osztogatják a jó tanácsokat, hogy hagyjam, hadd sírja magát álomba, de én ezt nem szeretném, Megszakadna a szívem, ha nem vigasztalhatnám meg.
2011. jan. 2. 21:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Az 1 óra lehet, hogy már sok és megint a felületes alvás fázisába kerül. Egyszer próbáld ki a 20 percet.
2011. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Cicizik, általában el is alszik a cicin.
2011. jan. 2. 21:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor ott a baj. Az én babám sem tud cumi nélkül aludni, szerintem ugyan az pepitában.
2011. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, azzal nincs gond, mert amikor elalszik a cicimen, ki szoktam cserélni a mellbimbómat cumira. Azzal együtt sem megy. :(
2011. jan. 2. 22:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Az én babám is még cicizik,és szerintem ez miatt nem alszanak külön,ahogy megérzi,hogy nem mellettünk van már ordit is,biztos vagyok benne,hogy a cici miatt.Én már nem idegeskedek,majd ha abba hagyja a cicit szerintem csak akkor fog külön aludni,én már ebbe belenyugodtam.Nekem is kényelmetlen volt az elején,de már megszoktam.Én ráadásul mindig csak a balfelemre teszem az ágyon belül,mert ha kivülre teszem,akkor meg félek,hátha leesik.Úgyhogy nagyon kényelmetlen igy aludni,már 8 hónapja,de hát nem tudunk tenni semmit ellene.Majd ha leszokik a ciciről akkor remálem külön fog aludni.Kitartás!!!
2011. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!