Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvás problémában tudnátok...

Alvás problémában tudnátok segíteni? 22 hónaposom kb. másfél hete minden éjszaka vigasztalhatatlanul sír, hisztizik, sikit, már mindent megpróbáltam, én semmit nem alszom ő se sokat mi lehet a baja, mit tehetnénk hogy ismét átaludja az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Eddig gond nélkül fürdés után lefektettem és aludt reggelig, néha felébredt és kért inni, de miután ivott visszaaludt egy szó nélkül. Napok óta küzdünk, üvölt és nem mondja meg miért, néha kitalál ezt azt, hogy kell a másik maci, vagy hozzunk inni, menjünk át anyaszobájába, takarjuk be a babát stb, és miután ezeket "megkapja" megnyugszik és lefekszik, de most már ott tartunk hogy semmi se jó, félóránként felébred és üvölt, semmivel sem tudok rá hatni, a kedvencei sem kellenek, a szép szóra nem hallgat, már rongyosra beszélem a szám, de nem érdekli, még jobban üvölt, ha erélyesebben szólok rá akkor meg dühös is lesz és toporzékol, tombol. Mit tehetnék, hogy aludjon, így az egész család éjszakája borzalmas, mert senki sem alszik ráadásul a "toleráns" szomszédok is állandóan kopognak a falon, annyira szarul érzem magam emiatt, hogy nem tudom megynugtatni és nem tudom mi baja. Ja és pár napja délután se akar aludni, ebéd után eddig aludt egy órát maximum másfelet, most az is küzdelem, és nem hiszem el, hogy nem fáradt, én is ki vagyok, ő hogy bírja alvás nélkül? Egyébként napközben minden rendben van vele, játszik, eszik szépen.
2013. jan. 4. 03:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, de nem vagy egyedül. Nálunk is ez van, szintén 22 hónapos a lányom. Volt, hogy 5 órán keresztül csinálta ezt éjjel. Lehet, hogy gonosz vagyok, de volt, hogy lefekvés elott kapott egy adag Nurofent, hátha fáj valamije. És érdekes módon akkor aludt szó nélkül reggelig.
2013. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Megoldódott a problémátok? Az én kisfiam most ugyanezt csinálja, most végső elkeseredésemben beraktam az adamoba és ideültem a géphez. Itt van mellettem, ringatom benne, de csak néha hagyja abba az ordítást. Kb hajnali 1 órától ordít.

És már 5 óra múlt...szörnyű :(

Nem mondja meg mi baja, ide menjünk, oda menjünk, inni kér, ah....de semmi nem jó.

Nálatok hogyan sikerült megoldani?

2013. jan. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!