Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 év körüli gyermeked este...

2.5 év körüli gyermeked este mikor tér nyugovóra? Mi az az időpont amikor már úgymond kell aludnia mert ha nem átesik a holtponton és nem tudnád elaltatni? Illetve nappal kötelezö e az alvás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

fél éves kora óta este nyolckor fektetem le a fiam,már 3,5 éves lesz.

nyolc előtt tíz perccel kimegyünk pisilni,aztán fogmosás,és utána alvás

nappal alszik az oviban is,és itthon is.az oviban nem tudom mennyit,itthon kb két órát.

reggel hat-hét között kel.

én mindig lefektetem délben ha itthon van,mert ha nem alszik,zizi lesz.de nincs gond vele,mert igényli ő is

2013. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, 13-15 óráig alszik, este pedig fél 9-től. Ha még elénekelget az ágyában, az nem zavar, de akkor is alvásidő van.
2013. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jó nektek. Én hiába rakom le korábban, 10-kor alszik el. Nappal kb. 2 órát alszik. Reggel 7-kor kel.
2013. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!