Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák válaszolnátok nekem a...

Anyukák válaszolnátok nekem a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Bébiszitterkedni szeretnék.És szeretném tudni,Ti hol szoktatok bébiszittereket keresni? Mi alapján döntitek el ki nektek a megfelelő? Mi nálatok az alapfeltétel? Diákot alkalmaznátok? Előre is köszi ,a válaszaitokat!

Egy lány,aki 1 hónap múlva 18.


2013. jan. 4. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig ismerős útján szereztem bébiszittert. Egyik ismerősöm szólt, hogy lenne egy diáklány aki szívesen vigyázna a fiamra. Megtudtam kinek a gyermekére vigyázott, így felhívtam az anyukát és leinformáltam. Elégedett volt vele, így én is megkértem vigyázzon a fiamra. Volt akit szintén ismerős ajánlott be, ott elég volt az amit az ismerős mondott róla.

Eddig 2 lány volt aki vigyázott a fiamra. Nem volt velük semmi gond, csak hát ugye ez nem évekig tartó munka.. Az első egyetemre ment és nem volt ideje, a második lány hazautazott, és hát messze lett..

Mi alapján döntitek el ki nektek a megfelelő? : Nos, én sajnos előbb a szemnek hiszek. Ha szimpatikus az már jó nekem.

Mi nálatok az alapfeltétel?: ne dohányozzon. Értelmes legyen, vidám legyen, értsen a gyerekek nyelvén..

Diákot alkalmaznátok?: Mindkét lány diák volt, így ez nekem nem okozott gondot. De volt olyan hogy 14 éves lányt akartak beajánlani de őt alapból elutasítottam. Nem a lánnyal volt gondom, csak a kora volt az ami miatt nemet mondtam. gyerekre nem bízok gyereket. Azért nagy a felelősség a bébiszitteren.

2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.Engem az ismerőseim elég koravénnek tartanak.Szóval Én inkább olyan vagyok, mint egy kedves nagyika. :-D Nem bulizok,nem cigizek,nem alkoholizálok,nem szerelmeskedem... :-)
2013. jan. 4. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Ha ezek a jellemzőid akkor jó bébiszitter lennél.

Voltaképpen a lényeg az, hogy felelősségteljes legyél végül is kis gyerekre vigyázol majd.

2013. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!