Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tippek ötletek? 4.5 éves...

Tippek ötletek? 4.5 éves fiúnak Mikey Mouse jelmezt honnan lehet venni? Vagy varrni lehetne, de hogyan?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van ismerősöd pl Angliában, vagy Párizsban, ott van Disney Store, onnan küldhetnek Neked.
2013. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nincs:(,múlt évben dalmát kutya volt.
2013. jan. 9. 15:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs! Csak az én fiam 3 éves!


Mi a következőt találtuk ki mamával: fekete harisnya, fekete hosszú ujjú pólóra varrunk fehér kesztyűt, egy piros melegítőt levágunk rövidnadrágnak, az elejére két fehér, míg a hátuljára két fekete gombot varrunk. A sárga cipőket sárga zokniból próbáljuk megcsinálni úgy, hogy sárga zoknit húzunk a cipőjére. A fejét sapkából képzeltük el, amire a füleket úgy csináljuk, hogy virágdrótból kört hajlítunk, erre húzunk anyagot, és ezt húzzuk rá a sapkára. De azt még mi sem tudtuk kitalálni, hogyan lehet ezt rögzíteni a gyerek fején úgy, hogy Mickey egeresnek tűnjön.

2013. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hűűűű!!!!!!!nagyszerúúú,köszönöm,jó ötlet:)
2013. jan. 9. 20:18
 5/12 A kérdező kommentje:
ezeket találtam. [link]
2013. jan. 9. 20:22
 6/12 A kérdező kommentje:
fekete pólóra ,fehér kesztyűt, hogy gondoltad? felhúzni a kezére vagy a póló elejére?
2013. jan. 9. 20:27
 7/12 A kérdező kommentje:
van egy hosszú ujjú póló ami sötét kék és egy mikey mouse van rajta,ez vajon milyen?ha ezt adnám fekete helyett?
2013. jan. 9. 20:30
 8/12 A kérdező kommentje:
és vajon piros vékony farmer jelegű milyen lenne nadrágnak(rövid)?
2013. jan. 9. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:

A kesztyűt mi úgy gondoltuk, hogy rá/belevarrjuk a póló ujjára/-ba.

Szerintem a piros farmer és a sötétkék hosszú ujjú is tuti.

Amit belinkeltél, arról most eszembe jutott, hogy lehet a fejjel nem is kéne vacakolni, arcfestékkel megfestem az arcát, és egyszerűen egy hajpántra rárakjuk a füleket vagy egy fekete "betörő" sapira varrom. Világos hajú a fiam, de ha fekete haja lenne a hajpántra szerkesztett fülekre szavaznék!

2013. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyos vagy ,hogy válaszoltál.
2013. jan. 9. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!