Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Januárban wellness hétvége 3...

Januárban wellness hétvége 3 évessel? Ötletek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kehida
2012. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat Kehidakustány mellett. Most voltunk hétvégén, szuper volt :)
2012. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi. jol hangzik...
2012. nov. 14. 21:27
 4/17 A kérdező kommentje:
Gyermeknek mennyibe kerül? Ingyenes lenne?
2012. nov. 14. 21:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Mátraháza, Lifestyle Hotel.
2012. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az megvan. Nem találom hogy mikor le3het becheckkolni? 12-töl, meg mikor kell kichekkolni, illetve mennyibe kerül a masszázs, illetve hogy megoldhato gyerekkel?
2012. nov. 14. 21:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Kolping Hotel Alsópáhokon. Gyerekparadicsom!!!!! Keress rá a neten!!!!
2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi Gyulán voltunk tavaly, nagyon-nagyon jó volt. Családbarát Hotel ****superior, vagy valami hasonló a neve. Keress rá neten. Van gyerek medencéjük, csúszdával, játékokkal. Van játszóház, gyermekfelügyelet, foglalkozások, labirintus, ugrálóvár, stb. Nagyon gyerekközpontú a hotel. Mi jövőre is oda megyünk, mert nagyon jó volt!
2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Családi Wellness Hotel Gyula ****superior a neve a hotelnak. Nézzétek meg, érdemes!
2012. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni Kehidakustányról, mi is voltunk 2x egymás után, de szerintem nem egy 3 évesnek való hely.

Amikor mi voltunk a kicsi 1 éves volt, a nagy 14.

Egyetlen medence van ami neki is használható, de ott sem ér le a lába.

Szerintem keress valami olyan helyet ahol van gyerekmedence, játszóház is, mert különben halálra unja magát a gyereked.

Amúgy mi a fürdő melletti panzióban laktunk, nagyon elégedettek voltunk.


Nem tudom hol laktok, és nem is ismerem az árakat, de esetleg az Aquaworld és a szállodája?

2012. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!