Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nem régóta jár...

Kislányom nem régóta jár stabilan és észrevettük, h az egyik lábát nagyon kifele tartja. Másnál is volt ilyen? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el ortopédiára.
2013. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz ezt rögtön gondoltam,van időpontunk addig is más tapasztalataira lennék kíváncsi
2013. jan. 9. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg. Ez lehet élettani sajátosság. Valószínűleg supináló sarkú cipőt kell hordania pl: Salust. Ha nem komoly, akkor csak időszakosan, ha komolyabb, akkor mindig, ha ébren van. Az én fiamnak utóbbi volt. 18 hónaposan vittem újra kontrollra, akkor már minden rendben volt, sőt az orvos szerint fejlettebb volt a lábboltozata a korosztályáénál. Már pár hónappal hamarabb szépen tartotta a lábfejét, csak így sikeredet odakeverednünk. Addig, míg ortopédorvos nem látta, ne izgulj feleslegesen.
2013. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!