Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-4,5 éves kisgyerekre adnátok...

4-4,5 éves kisgyerekre adnátok álarcot?

Figyelt kérdés
Farsangra készülünk, és nem tudom eldönteni, hogy álarcot csináljunk vagy másképpen oldjuk meg a jelmezét.
2013. jan. 11. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt: vagy felveszi vagy nem. Enyém felvenné.
2013. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ekkora ovis már maga el tudja dönteni, hogy mit szeretne:)


Amúgy, én inkább arcfestésben gondolkodnék, mert az álarc egy percet sem lesz rajta. Nem tud úgy beszélni, inni, enni.....ahogy álarc nélkül, és egy gyereknél mindig a kényelem az első számú szempont. Mi, felnőttek már vagyunk annyira fegyelmezettek, hogy magunkon tartsunk akaratunk ellenére egy álarcot, de egy ilyen kisgyerektől ez nem várható el.

2013. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most azt mondja hogy felveszi, de lehet az utolsó pillanatban meggondolja magát.
2013. jan. 11. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor majd nem lesz rajta, és akkor mi van. Csináld úgy a jelmezt, hogy a ruhából is kiderüljön, hogy micsoda. Az álarc csak egy plusz legyen. Ne csinálj ebből nagy ügyet.
2013. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mi ovinkban úgy van a farsang, hogy a gyerekeket az óvónénik öltöztetik be a délutáni alvás után, a szülők és a vendégek pedig a tornateremben vannak. Amikor elkészültek, akkor felvonulnak, eljátszanak egy kis történetet, mindenki elmondja a versikéjét ami a jelmezéhez kapcsolódik, és utána kezdődik a farsangi mulatság. Akkor már levehetné az álarcot nyugodtan.
2013. jan. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!