Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom ugy kelt fel most...

Kislányom ugy kelt fel most hogy tiszta csipa mind a két szeme, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 éves még soha nem volt ilyen,most igy kelt fel nagyon csipás és könnyezik.Vigyem ügyeletre vagy mit csináljak?Mi lehet a baja?Nem lázas más baja nincs.

2013. jan. 12. 07:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen ugy akartam nem borogatom hanem törölgetem bocsi..de nem nagyon kell eddig 1x lett kicsit olyan..
2013. jan. 12. 12:20
 12/18 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudod, mi okozza a szemproblémát, a kamillát felejtsd el, mert van olyan eset, amikor többet árt, mint használ!

Forralt és lehűtött vízzel tisztogasd a szemét és ha nem múlik a csipa, vagy vörös, vérágas lesz a szeme, viszket, csíp neki, akkor vidd el ügyeletre.

Nálunk mostanság volt kötőhártyagyulladás járvány, az ügyeleten a sokadikak voltunk ilyen panasszal. A kamilla tiltólistás volt.

Jobbulást

2013. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mulik neki ma még csak 2 x töröltem meg és aludt is...

Nem fáj neki nem viszket...remélem nem kötőhártya...

2013. jan. 12. 15:03
 14/18 A kérdező kommentje:

Ma reggelre el is mult neki...

Akkor mi volt ez?

Holnap mehet bölcsibe vagy vigyem azért dokihoz?

Mit tanácsoltok?

2013. jan. 13. 08:56
 15/18 anonim ***** válasza:
Én vinném bölcsibe.
2013. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

sziasztok ma reggelre ismét csipás volt a szeme voltunk dokinál kötöhártya gyulladása van cseppenteni kell naponta 5x csütörtökön mehet bölcsibe.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 14. 11:55
 17/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom. De legalább egyértelműen "megoldódott".

Az is valami.

Mivel cseppentetek?

2013. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

oculogutta neomycini a neve ilyen kis fehér csepegtetős.

Remélem hamar rendbe jön....

köszi hogy visszanéztél..))

2013. jan. 14. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!