Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam füléből folyik a...

Kisfiam füléből folyik a genny. Mit érdemes ilyenkor tenni, hogy hétfőig kihúzzuk?

Figyelt kérdés

Pénteken jártunk a gyermekorvosnál megfázással,lázzal, száj fájdalommal. Kiderült aftás, és be van a torka gyulladva. Kapott antibiotikumot, köptetőt. 3éves a fiam, normálisan nem tudta megmondani hogy hol fáj, csak mindig a kezével matatott a szájába, nem is gondoltam a fülére, hogy azért is sír annyira, nem csupán azért mert fájnak a hólyagok a szájában. Most pedig el kezdett a füléből folyni a genny. Mindenképpen vissza szeretném hétfőn vinni az orvoshoz, mert a fülébe bele sem nézett mikor nála jártunk.

Mi ilyenkor a teendő? Víz nem érheti ugye? Szerintetek ér valamit a meleg a fülecskéjének? Gondolok a felmelegített sóra. Minden tanácsot nagyon várok, és szívesen fogadok! Köszönöm ha válaszoltok


2013. jan. 12. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

5ös vagyok pontosan így van ahogy a 10 es írja...enyhül a fájdalom, nekem el is aludt akkor a kislányom de láttam a kis párnáján hogy ott a genny. :((

Egyébként pedig azóta is volt párszor fülgyulladása már (szorgos orrszívás ellenére)és az a dobhártyája ami egyszer kiszakadt még mindig tök heges.:(

na ez már nem tartozik a témához csak eszembe jutott még.

2013. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A kutyahártya nagyon jó volt! (bár egyértelmű, hogy sima félreütés)

Vidd a kórházba a gyerekosztályra szerintem.

Az én házidokim azt mondta, hogy ha hétvégén lesz vmi gáz, akkor ne vacakoljak az ügyelettel, hanem egyenesen a kórház.

Egy szó nélkül kivizsgálták. (az enyémnek a szemével volt probléma)

2013. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd azonnal orvoshoz.Mi is nagy városban lakunk mégis csak gyerekorvosi ügyelet van szombatonként 8-12-ig,vagy felnőtt ügyelet.Ha kórházba kell menni,akkor tőlünk 20km-re lévő kórházba lehet menni a fülészetre,vagy a klinikára ott is van fülészet.Debrecen.
2013. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Fül orr gégén kötöttünk ki hétfőn. Mivel már eleve szedett antibiotikumot és volt otthon cataflam hétfőig nem kellett vinni. Egész héten szívatásra jártunk. Spontán perforált.

2013. jan. 18. 19:34
 15/15 anonim válasza:
Nincs fülészet ????!!!! Azonnal fel a buszra és át valahova olyan vàrosba ahol van
2018. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!