Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két vagy többgyerekes anyukák,...

Két vagy többgyerekes anyukák, éjjelente hányszor kell felkelni a gyerekekhez, mennyi idősek a gyerekek, nem vagytok az éjszakázástól fáradtak?

Figyelt kérdés
Nekem 2 lányom van , a nagyobbik 5 éves a kicsi 2,5. Több,mint 5 éve nem aludtam végig az éjszakát,most is kelnem kell,hol az egyikhez, hol a másikhoz. Nagyon fáradt vagyok, teljesen kimerültem. Nem panaszkodni szeretnék, csak arra lennék kíváncsi, hogy más családoknál ez hogy van, illetve aki esetleg hasonló helyzetben van,mint én, az hogyan kezeli?Idegileg is teljesen elfáradtam, és most kezdek attól félni,hogy beteg leszek....
2013. jan. 13. 13:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát, és a segítséget!

Igen, ez nagyon jó ötlet, a nagyobbik lányomnál kitalálok valamint, hogy önállóan menjek ki a vécére. Talán egy zseblámpát készítek az ágya mellé, mert a kapcsolókat még nem éri fel.A tea is nagyon jó ötlet!Köszönöm szépen még egyszer,és abban igazatok van, kitartás kell, csak időnként elég nehéz! :-)

2013. jan. 13. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!